برندگان مسابقه عکاسی طبیعت سال 2022 اعلام شدند + عکس

برندگان مسابقه عکاسی طبیعت سال ۲۰۲۲ اعلام شدند + عکس

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

برندگان جوایز جهانی عکاسی طبیعت (WNPA) 2022 اعلام شدند و عکاس آلمانی، «ینس کولمن» با تصویر پرتره‌ای از یک تمساح که در گل‌و‌لای کمین کرده است، جایزه اصلی این مسابقه عکاسی را کسب کرد. این عکس فوق‌العاده جایزه ۱۰۰۰ دلاری و عنوان «عکاس طبیعت جهان سال» را برای کولمن به‌همراه آورد.

تصویر کولمن که در کشور زیمبابوه گرفته شده، در بین هزاران عکس دیگر موفق به کسب این عنوان شده است. به گفته سازمان برگزاری این مسابقه عکاسی، عکاسانی از نزدیک به ۵۰ کشور جهان در آن شرکت کردند.

در سال ۲۰۲۲، چهارمین دوره از مسابقات WNPA برگزار شد که یکی از مسابقات عکاسی پیشرو جهان در زمینه طبیعت و حیات‌وحش است. هدف اصلی این مسابقه علاوه بر نمایش عکاسان بااستعداد و عکس‌های خیره‌کننده آن‌ها، کمک به سلامت سیاره زمین است. همچنین این سازمان با همکاری Ecologi، زمانی که عکاس جدیدی در مسابقه شرکت می‌کند، یک درخت می‌کارد.

برندگان مسابقه عکاسی طبیعت (WNPA) 2022

برندگان مسابقه سال ۲۰۲۲ در دسته‌بندی‌های مختلفی معرفی شده‌اند؛ ازجمله مواردی که روی پرتره حیوانات، رفتار، طبیعت هنرهای زیبا، عکاسی خبری، عکاسی زیر آب، شهری، سیاه‌و‌سفید و موارد دیگر تمرکز دارند. در ادامه می‌توانید تصاویر برنده هر دسته‌بندی را مشاهده کنید. کولمن موفق شده است در دسته‌بندی پرتره حیوانات جایزه اصلی مسابقه (تصویر شاخص مطلب) را کسب کند.

حیوانات در زیستگاه خود

رفتار: دوزیستان و خزندگان

دوزیستان و خزندگان

رفتار: پرندگان

پرندگان

رفتار: بی‌مهرگان

بی مهرگان

رفتار: پستانداران

پستانداران

سیاه‌و‌سفید

سیاه و سفید

طبیعت: هنر

طبیعت

طبیعت: عکاسی خبری

عکاسی خبری

مردم و طبیعت

مردم و طبیعت

مناظر و محیط‌های سیاره زمین

سیاره زمین

گیاهان و قارچ‌ها

گیاهان و قارچ‌ها

زیر آب

زیر آب

حیات‌وحش شهری

حیات وحش

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 4 =