برند سازی در اینترنت من را میلیاردر کرد

در دنیای کنونی، یا فروشنده‌ ایم یا به ما می‌ فروشند. به هر روی، مجبور هستیم یکی را انتخاب کنیم و من تصمیم گرفتم فروشنده باشم و کسب وکار خود را بر این اساس برپا کنم. من محصول انگشتر را انتخاب کردم و توانستم به درآمد میلیاردی برسم.

انگشتر فیروزه زنانه

در سالهای گذشته برای تولید انواع زیورآلات زنانه از سنگهای زینتی همچون سنگ فیروزه و زیبایی استفاده می شد که با قرار داده شدن به عنوان نگین زیورآلات، توجه خاصی به آن صورت می گرفت، انگشتر فیروزه زنانه در طرح شیک، ظریف و ساده همواره در تمام سالهای محبوبیت بالایی در بین بانوان داشته که عموما به صورت ست یا تکی مورد انتخاب قرار می گیرند.

انگشترهایی که از سنگهایی نظیر فیروزه تولید شده اند فقط نگین آنها از این سنگ اعمال گشته و باقی بدنه انگشتراز جنسهای مختلفی نظیر طلا، مس، نقره و حتی فلز می باشد و این امر طبیعتا به طراح محصول بستگی دارد. طراحیهای انگشتر در سالهای اخیر به علت افزایش قیمت طلا، روی انواع فلزهای مختلف انجام شده که امکان استفاده را برای بودجه های مختلف خریدار ممکن سازند پس بهتر است افرادی که تمایل دارند از انگشترهای دارای سنگ فیروزه استفاده نمایند طبق بودجه و هزینه ای که مایل به پرداخت هستند، جنسهای مورد نظر را مشاهده کرده و انتخاب خود را عملی نمایند.

انگشتر شرف الشمس

در زمینه تاریخچه و داستان پیدایش سنگ شرف الشمس اطلاعات دقیقی در دسترس نیست البته در اکثر منابع اسلامی آن را منتسب به امام علی علیه السلام دانسته اند و به نظر می رسد اول دعای شرف الشمس بوده و بعد سنگ عقیق زرد به همراه دعا که به سنگ انگشتر شرف الشمس معروف شده. گفته می شود متن طلسم یا حرز شرف السمش ترکیبی از اسامی اعظم خداوند در کتب برجسته آسمانی قرآن، انجیل و تورات است. پس دانستن معنی و تفسیر شرف الشمس به ما کمک میکند تا بیشتر بدانیم.

در تایید این موضوع باید به داستان حضرت سلیمان هم توجه نمائیم، همانطور که همه می دانیم همه ملک سلیمان را خداوند در انگشتر او قرار داده بود، هرگاه سلیمان آن در دست مى گذاشت تمامى جن و انس و شیاطین و همه پرندگان و وحوش به نزد وى حاضر گشته و از او اطاعت مى کردند . باد مأمور حمل تخت او بود و همه شیاطین و انسانها و پرندگان و چهار پایانى که تحت اوامرش بودند همگى آنها را جابه جا مى نمود.

انگشتر جواهر یاقوت

این مدل از انگشتر جواهر یاقوت کبود بسیار زیبا و با درخشندگی جذابی که دارد همه را مجذوب خود کرده است. ضمنا، یاقوت کبود آبی یکی از محبوب ترین و جذاب ترین نوع یاقوت کبود می باشد که در بازار یکی از پرفروش ترینها بوده است.

اهمیت و پرطرفدار بودن یاقوت آبی به این جهت می باشد که در طیف وسیعی از رنگها از جمله رنگ آبی کم رنگ تا آبی سلطنتی را در بر گرفته است.

از دیگر یاقوتهای کبود می توان به یاقوت صورتی اشاره نمود که از فرآیند عنصر کروم و یاقوت کبود، یاقوت کبود به رنگ صورتی ایجاد می شود که به عنوان یک رنگ زنده در نظر می گیرند.

ضمنا، یاقوت کبود صورتی از آنجایی که بسیار رمانتیک و فانتزی می باشند برای حلقه های نامزدی بیشترین کاربرد را دارند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =