بر زندگی ام ابر ثروت شروع به باریدن کرد

آیا افراد موفق افراد ثروتمندی هستند و یا ثروتمندان افراد موفقی می باشند؟ تفسیر این برای من اهمیتی نداشت. چیزی که من به دنبال آن بود این بود که من هم موفق باشم و هم ثروتمند. با این تفکر کار خود را آغاز کردم و توانستم در بازه زمانی کوتاهی درآمد خود را افزایش دهم و پس مدتی به ثروت برسم اکنون من یک فرد ثروتمند هستم.

انجیر خشک

فشار خون را حفظ کنید انجیر خشک دارای مقادیر کافی پتاسیم است که به کاهش فشار خون کمک می کند و در سایت بریدا موجود است.

پتاسیم به عنوان یک گشادکننده عروق عمل می کند که به کاهش فشار روی رگ های خونی و شریان ها کمک می کند.

همچنین با کاهش احتمال ابتلا به بیماری انجیر خشک عروق کرونر، احتمال سکته مغزی، حملات قلبی و تصلب شرایین را کاهش می دهد.

ویتامین C برای حفظ ایمنی قوی تر ضروری است. تولید گلبول های سفید را تحریک می کند و از احتمال عفونت های مختلف و عوامل بیماری زا خارجی دفاع می کند. سایر آنتی اکسیدان ها بار کار بر روی سیستم ایمنی را کاهش می دهند.

کراتین سکرت

شاید برای شما جالب باشد اما همه ی موها دارای پروتئین می باشند اما مراقبتهای نادرست از مو و استفاده از شامپوهای بی کیفیت و همچنین استفاده نکردن از روغن آرگان و ماسک مو سبب می شود که مو به مرور زمان پروتئین خود را از دست بدهد و هیچ نرمی و درخشندگی نداشته باشد، که در این میان استفاده از کراتین سکرت برای مو ها سبب می شود تا پروتئینهای ازدست رفته ی مو برگردد و مو کاملا درخشان و نرم شود و هیچ آسیبی به آن وارد نشود.

کتیرا برای مو

اگر می خواهید که کتیرا را به صورت ژل برای موهای خود استفاده کنید بهتر است که بدانید روش تهیه ی کتیرا برای مو به این گونه است که شما می توانید مقدار پنج گرم از کتیرا را در یک لیوان آب جوش ریخته و باهم مخلوط کنید و هنگامی که سرد شد از آن استفاده نمائید. همچنین می توانید یک ظرف کوچک را برداشته و چند تکه کتیرا را به همراه آب در آن قرار دهید و بر روی شعله با حرارت ملایم بگذارید سپس  هنگامی که کتیراها با آب ترکیب شدند موارد را بردارید و صبر کنید تا خنک شوند بعد می توانید آنها را در یک ظرف اسپری دار بریزید و از نتیجه ی خوب و فوق العاده ی آنها بهره مند شوید. حواستان باشد که اگر محلول شما خیلی غلیظ شود ممکن است که بر روی موهای تان سفیدک بزند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =