بهترین ایده برای پیج آشپزی اینستاگرام که در ۱ روز به ۱۰۰ کا میرسید

بهترین ایده برای پیج آشپزی اینستاگرام که در ۱ روز به ۱۰۰ کا میرسید

پیج های آشپزی این روزا در اینستاگرام هم درآمد خوبی دارند و هم اینکه مخاطب بسیاری دارند. زیرا اگر بخواهیم خودمانی صحبت کنیم، هیچوقت شکم و لذت غذا خوردن از مد نخواهد افتاد. اگرچه این روزا همه از اوضاع اقتصادی ناراضی هستند اما اگر سری به رستوران ها بزنید، اکثر آنها شلوغ هستند و مردم با خوشحالی در کنار دوستان و خانواده غذا میل می کنند.

شما هم می توانید از این چیز هیجان انگیز، ایده برداری و اگر دست پخت خوبی دارید یا می خواهید غذای بیرون بر بفروشید، استفاده کنید. فقط کافی است کمی خلاق باشید تا بتوانید بهترین ایده برای پیج آشپزی اینستاگرام خودتان را پیاده سازی کنید. منظور ما از آشپزی تمام پیج هایی هست که در آن غذا یا خوراکی به فروش می رسانند. از لواشک گرفته تا پخت و پز پیتزا در منزل. به هرحال هرجا که شکم است شما باید این ایده ها را اجرایی کنید.

مثل همه نباشید!

اولین اصل برای پیشرفت در اینستاگرام این است که با بقیه کمی فرق کنید. با خاص بودن است که می توانید سریع به فالوورهای بالا برسید و در نتیجه درآمد خود را افزایش دهید. به عنوان مثال اگر می خواهید آموزش پخت پیتزا دهید، طوری آموزش دهید یا دستور پختی دهید که تا به حال کسی این کار را نکرده است. برای این کار می توانید از پیج های آپشزی خارجی کمک و ایده بگیرید.

بلاگری کنید!

برای یک پیج آشپزی باید ارتباط نزدیک تر با مخاطبین در اولیت باشد. شما در استوری ها باید روزمرگی های خودتان را طوری قرار دهید که مخاطب با شما ارتباط نزیک تر برقرار کند. باید طوری باشید که مخاطبین خود را دوستان خود تلقی کنید. زیرا واقعا دوست شما هستند. اگر دوست شما نبودند، پست های شما را نمیدیدند و شما را فالو نمیکردند. پس در استوری ها بلاگری کنید.

از لحظه خوردن غذا فیلم بگیرید!

مردم شما را به خاطر موضوع پیج شاید فالو نکنند اما به خاطر حسی که شما می دهید، حتما فالویتان خواهند کرد. برخی اوقات بعد از پخت غذا از خودتان و لحظه ای که قرار است غذا را میل کنید فیلم تهیه کنید. با این کار هم واکنش خودتان دیدنی می شود و هم اینکه بازخورد های بی نظیری را دریافت خواهید کرد. مثلا لواشک درست کرده اید، لواشک را بخورید و از ترش کردن خودتان نیز فیلم بگیرید:). ای وای که خودم هم نگفته هوس کردم.!

فقط فیلم

در پست ها به جز فیلم هیچ چیز دیگری قرار ندهید. عصر امروز، عصر ارتباط نزدیک تر با مخاطب است. شما اگر عکس قرار دهید؟ مخاطب حس نزدیک با شما نخواهد داشت. به همین دلیل ویدیو شما بازخورد لازم و کافی را نخواهد دید.پس از امروز فیلم گرفتن را تمرین کنید تا از دوربین نترسید. اگر دوربین را دوست خود بدانید، راحت تر می توانید ارتباط برقرار کنید.

کلام آخر

عصر امروز، عصر تعامل با مخاطب است. اگر شما بتوانید با مخاطبین خود تعامل لازم و کافی را برقرار کنید، بدون شک موفق خواهید شد. پس همین الان فیلم گرفتن جلو دوربین، تعامل با مخاطب در استوری و… را یاد بگیرید. امیدوارم از مقاله بهترین ایده برای پیج آشپزی اینستاگرام لذت برده باشید.

مجله اینترنتی توزلو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =