تارهای ثروت را به زندگی ام بافتم!

در مسیر پر پیچ و خم کسب درآمد، قطعاً با چالش های مختلف مواجه می شوید و موانع بسیاری سر راه شما قرار می گیرند. این موانع و چالش ها مانند امتحان های دوران مدرسه می مانند که باید از آن ها در جهت پیشرفت خود استفاده کنیم. تهدید ها را تبدیل به فرصت کنید و از مسائلی که با آن ها دست و پنجه نرم می کنید درس بگیرید و به چشم تجربه به آن ها نگاه کنید و به هیچ عنوان نگذارید جلوی سرعت شما را بگیرند. در ادامه با حوزه ای آشنا شوید که تغییرات مثبت زیادی را در زندگی ام ایجاد کرد.

سبد حصیری بزرگ

هنگام خرید سبد حصیری بزرگ توجه داشته باشید که برای ساخت این محصول از دو نوع الیاف طبیعی و پلاستیکی استفاده می شود.

اگر مایل به حمایت هر چه بیشتر از محیط زیست بوده و گرمای حصیر چوبی را می پسندید حتما نمونه های بافته شده با الیاف طبیعی را خریداری کنید.

خرید سبد حصیری بزرگ از جنس پلاستیکی دارای این حسن است که طول عمر محصول بیشتر بوده و در این مدل مقاومت بالاتری در برابر عوامل محیطی مشاهده می شود.

خرید سبد حصیری بزرگ دارای فوایدی مانند نظم بخشیدن به لوازم، زیباتر کردن محیط، صرف هزینه کم تر در مقایسه با تهیه کمد و حمایت از تولیدکنندگان محلی است.

سبد پلاستیکی دست دوم

برای خرید سبد پلاستیکی دست دوم باید به جنس و میزان مرغوبیت آن توجه نمود و سبد پلاستیکی را خریداری کرد که دوام بالاتر و کیفیت بهتری داشته باشد.

این نوع سبد پلاستیکی از پلاستیک تهیه شده است و دارای انعطاف مناسبی است که مشتری هنگام خرید باید توجه نماید که انعطاف آن بسیار زیاد یا کم نباشد.

اگر انعطاف آن زیاد باشد ممکن است هنگام حمل میوه نتواند دوام مناسب داشته باشد و اگر انعطاف آن بسیار کم باشد بافتی شکننده خواهد داشت.

در هنگام خرید انواع این سبد مرغوب باید در نظر داشت که آن را از فروشنده و مراکز فروش معتبر خریداری کرد چرا که این فروشندگان بهترین کیفیت را به فروش می رسانند.‌

سبد تریکو بافی

قیمت و ارزش باکس های تریکویی و سبد تریکو بافی به عواملی همچون: کیفیت نخ به کار برده شده، نوع و سایز کفی، مدل و تمیزی بافت و غیره بستگی دارد.

همچنین سخت بودن نوع بافت و مقدار کاموایی که هر مدل از بافت به آن احتیاج دارد، از موارد بعدی موثر در قیمت سبد تریکو می باشد.

برای شروع کار تریکو بافی بهتر است با اصول اولیه بافت همچون: پایه کوتاه، پایه متوسط، پایه بلند، حلقه جادویی، زنجیره، شلال، بست و غیره آشنا شوید.

در ابتدا برای بافت کفی گرد، داخل حلقه جادویی ۷ عدد پایه کوتاه بزنید، سپس نخی که انتهای آن آزاد است را کشیده و به اولین پایه کوتاه بست بزنید و بعد یک عدد زنحیره ببافید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =