تاریخ عرضه رابط کاربری MIUI 13 شیائومی مشخص شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

تاریخ عرضه رابط کاربری MIUI 13 شیائومی مشخص شد. با ما در تکراتو همراه باشید تا اطلاعاتی از رابط کاربری جدید شیائومی را برایتان شرح دهیم.

رونمایی از نسل جدید رابط کاربری اختصاصی شیائومی، یعنی MIUI 13 با تأخیر فراوانی مواجه شده است و بسیاری از سال گذشته، منتظر این نسخه جدید از MIUI هستند. اما بالأخره در خبری داغ، تاریخ رونمایی رابط کاربری MIUI 13 توسط شیائومی تأیید شد. در ادامه، نگاهی به جزئیاتی جدید از این رابط کاربری داریم.

تاریخ عرضه رابط کاربری MIUI 13

بر اساس گزارش تازه Xiaomiui، شیائومی اخیراً از جزئیات رسمی در مورد رابط کاربری اختصاصی خود پرده برداشته است. همان طور که احتمالاً می‌دانید، شیائومی در تاریخ ٧ دی ١۴٠٠، رویداد بزرگی را برای رونمایی از محصولات جدید خود برگزار می‌کند. شیائومی در این رویداد تازه، از نسل جدید گوشی‌های پرچمدار خود، ساعت هوشمند جدید و صد البته، رابط کاربری MIUI 13 پرده برداری می‌کند.

در همین راستا، تاریخ رونمایی رابط کاربری MIUI 13 برای همان تاریخ ٧ دی ١۴٠٠ تأیید شده است. پوستر نمایش داده شده از این رابط کاربری جدید، همان لوگویی را نشان می‌دهد که پیش‌تر شاهد انتشار آن توسط شیائومی بودیم. اما شیائومی تنها به مقرر کردن تاریخ رونمایی از رابط کاربری MIUI 13 اکتفا نکرده است و در کنار آن، جزئیات دیگری را نیز به اشتراک گذاشته است.

رابط کاربری MIUI 13

بر اساس پوسترهای منتشر شده از MIUI 13، شیائومی بیش از هر چیزی در بخش بهینه سازی و افزایش سرعت در MIUI 13 مانور داده است. این نشان می‌دهد که شیائومی بیش از یک سال، تمرکز خود را وقف بهبود عملکرد رابط کاربری MIUI 13 کرده است تا دیگر شاهد وجود مشکلات اخیر در این رابط کابری نباشیم.

تاریخ انتشار رابط کاربری MIUI 13

شیائومی هنوز MIUI 13 مبتنی بر اندروید ۱۲ را معرفی نکرده است. با این حال، آزمایش بتا MIUI 13 را در دستگاه‌های پرچمدار خود آغاز کرده است. چندی پیش، لی جونگ، مدیر عامل شیائومی گفت که تاریخ معرفی MIUI 13 تا پایان سال جاری خواهد بود.

رابط کاربری MIUI 13

در حال حاضر، به روزرسانی‌های بتای اندروید ۱۳ شیائومی برای سری Mi 11 در چین در دسترس هستند. وقتی آپدیت می یو ای ۱۳ رسمی شد، باید انتظار داشت که برای اولین بار در چین عرضه شود. پس از عرضه، کاربران دیگر در سراسر دنیا هم می‌توانند به آن دسترسی داشته باشد. بنابراین تاریخ عرضه miui 13 در ایران تا آخر سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یک =