تلاش در مسیر درست مرا ثروتمند کرد

هر چه بیشتر تلاش کنید، بخت و اقبال بهتری پیدا می کنید. هیچ راه میانبری وجود ندارد. من با تجارت به این اصل مهم دست یافتم یعنی تلاش کردم و در مسیر درست قرار گرفتن و این گونهدر ادامه شما را با محصولاتم بیشتر آشنا خواهم کرد.

 توانستم درآمدم را به چندین برابر افزایش دهم.

پسته خندان قزوین

لازم به ذکر است که کشور آمریکا در چند سال گذشته توانسته است با افزایش تولید خود، بخش مهمی از بازار فروش محصولات ایرانی را در اتحادیه اروپا از آن خود کند.

برای همین است که بخش مهمی از نیاز اروپا به پسته خندان قزوین از محصولات برداشت شده در ایالات متحده تامین می شود.

کشور آلمان با توجه به قیمت پسته خندان صادراتی هنوز هم از مشتریان عمده خریدار پسته خندان ایرانی است.

هر ساله ده ها میلیون دلار از محصولات تولید شده در بخشهای داخلی کشور و از جمله پسته خندان تولید شده از استان کرمان را خریداری می کند.

البته اگر چه این کشور بزرگ ترین وارد کننده پسته خندان از ایران در اتحادیه اروپا است، اما رتبه آلمان در بازارهای بین المللی از واردات پسته خندان ایران کمتر است.

برای مثال کشور چین با واردات حدود ۲۰۰ میلیون دلاری خود در رتبه برتر واردات این محصول در آسیا قرار گرفته است.

این میزان واردات ۴ برابر خرید آلمان از ایران است و حدود یک پنجم ارزش صادرات پسته خندان را به خود اختصاص داده است.

باقلوای پسته خندان

برای میل کردن باقلوای پسته خندان در ایران دو راه وجود دارد، یا این شیرینی را از مغازه ها و کافه ها خریداری می‌کنید و یا خودتان برای پخت دست به کار می‌شوید.

برای خرید باقلوا به دلیل اینکه پخت آن سخت است و مواد اولیه به نسبت گرانی دارد، باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

در هنگام خرید به تازه بودن شیرینی و تازه بودن شهد و مغز های آن حتماً توجه کنید تا طعم بد و مانده ندهد.

از این شیرینی می‌توانید در کنار چای لذت زیادی ببرید، در کافه ها و رستوران ها نیز معمولاً کنار چای سرو می‌شوند و هضم غذا را نیز کمک می‌کنند.

پسته خندان نمکی

آیا می دانید فروش پسته خندان نمکی به کشور آلمان در سال ۱۴۰۰ به حدود ۵۰ میلیون دلار رسید و این کشور بزرگ ترین وارد کننده پسته خندان ایران در اتحادیه اروپا در این سال بوده است؟

مردم آلمان علاقه بسیار زیادی به پسته خندان دارند و برای همین است که بخش قابل توجهی از نیاز خود را در طول سال برای تامین بازار داخلی با واردات پسته خندان تامین می کنند.

ایران از جمله کشورهایی است که از گذشته های دور از صادرکنندگان پسته خندان صادراتی ایران به کشور آلمان بوده است و برای همین است که ظرفیت بالایی برای صادرات پسته خندان به آلمان دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 19 =