تماشا کنید: رندر وان پلاس 10 (10T) منتشر شد

تماشا کنید: رندر وان پلاس ۱۰ (۱۰T) منتشر شد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از تکراتو

در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۲، شاهد رونمایی از مدل استاندارد سری وان پلاس ۱۰ خواهیم بود. اخیرا رندرهای وان پلاس ۱۰ (۱۰T) منتشر شده که نمایی از طراحی آن را به رخ می‌کشد.

ماژول دوربین بزرگ و عریض در پنل پشتی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های رندر وان پلاس ۱۰ است. این کمپانی که تا به امروز دو گوشی هوشمند OnePlus 10 Pro و OnePlus 10R را وارد بازار کرده است، این بار می‌خواهد از سومین گوشی هوشمند خود تا پایان امسال رونمایی کند.

جزییات رندر وان پلاس ۱۰ را ببینید!

گرچه رندرهای منتشر شده از سوی وبسایت OnSiteGo بر اساس فایل CAD نیست و شباهت زیادی به رندرهایی که عموما از سمت افشاگرانی همچون OnLeaks منتشر می‌شود ندارد، اما این رندرها ویژگی دیگری دارند. رندر وان پلاس ۱۰ مطابق با نمونه اولیه‌ای است که توسط Yogesh Brar مشاهده شده است. این افشاگر دارای سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات تکنولوژی است، اما هنوز میزان دقت رندرهای انتشار یافته اصلا مشخص نیست و نمی‌توان به طور قطعی درباره‌ی آن نظر داد. زمان نشان می‌دهد که کمپانی وان پلاس چه نقشه‌ای برای سری ۱۰ در نظر دارد.

تماشا کنید: رندر وان پلاس 10 (10T) منتشر شد

 

جزئیاتی که از این رندرها دریافت می‌شود به این شرح است: ویژه‌ترین قسمت طراحی مربوط به پنل جلویی و پنل پشتی می‌شود. در وان پلاس ۱۰، پنل جلویی صاف و پنل پشتی همراه با ماژول دوربین عریض خواهد بود. همچنین با کمی دقت متوجه می‌شوید که پشت گوشی در این مدل، شبیه به OnePlus 10 Pro است. در پنل جلویی گوشی پانچ هول تعبیه شده است و دکمه‌های تنظیم صدا (افزایش و کاهش صدا) همچنان مانند دیگر مدل‌ها در سمت چپ و دکمه پاور نیز در سمت راست قرار گرفته است.

تماشا کنید: رندر وان پلاس 10 (10T) منتشر شد

 

نکته قابل توجه دیگر، مربوط به دکمه هشدار می‌شود که در رندرها مشخص نیست. در صورت واقعی بودن این رندر، گوشی هوشمند وان پلاس ۱۰، اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که در آن یکی از مهمترین نمادهای شرکت حذف می‌شود. طبق شایعات منتشر شده در صنعت تکنولوژی، ممکن است این کمپانی از عنوان دیگری برای این گوشی جدید استفاده کند. OnePlus 10T یکی از حدسیات به عنوان اسم رسمی این گوشی است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد رندر وان پلاس ۱۰ چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع تکراتو

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − یک =