تنها با رعایت چند اصل پولدار شوید

مصرف روغن های طبیعی و استفاده از آن در پخت‌ و پز، باعث کاهش کلسترول بد خون و بالارفتن سطح کلسترول خوب می‌شود. با وجود این باید توجه داشت که روغن طبیعی به علت دارا بودن مقادیر زیادی از اسیدهای چرب اشباع‌شده، در صورتیکه در مصرف آن افراط شود ممکن است عوارضی برای بیماران قلبی و افراد مبتلا به کلسترول بالا ایجاد کند. جالب است که در طب سنتی از روغن دنبه به عنوان مکملی برای تناسب اندام استفاده می‌شود.

روغن ارده کنجد ارگانیک

باید گفت روغن ارده کنجد ارگانیک برای تمام پوستها مناسب است و دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی قوی می باشد. قیمت روغن ارده کنجد ارگانیک به کیفیت محصول، برند تولید کننده آن و حتی نوع بسته بندی روغن بستگی دارد. از روغن ارده کنجد ارگانیک به عنوان کرم ضد آفتاب هم استفاده می شود. این نوع کرم خاصیت درمانی دارد که شامل سم زدایی و محافظت از اشعه خورشید می باشد. لازم به ذکر است بدانید استفاده روزانه از روغن ارده کنجد ارگانیک برای سلامت قلب و کلیه نیز توسط پزشکان توصیه می شود. همچنین استفاده از روغن ارده کنجد ارگانیک از زمانهای قدیم برای افرادی که دارای پوستهای خشک و حساس هستند رایج بوده است.

روغن ارده کنجد کشاورز

استفاده از روغن ارده کنجد کشاورز موجب تناسب اندام و سلامتی می شود برای تحقق این امر حتما در سبد غذایی خود از این محصول استفاده کنید. قیمت روغن ارده کنجد کشاورز بر اساس کیفیت و درجه خلوص می تواند متفاوت باشد. در سالهای اخیر افراد بسیاری پی به مضرات روغنهای صنعتی برده اند و سعی دارند از روغنهای سالم مانند روغن ارده کنجد کشاورز که خواص زیادی در سلامتی دارند استفاده کنند. طبیعتا روغنهای گیاهی که از دانه های گیاهان مختلفی به دست می آیند می توانند بهترین خواص و فایده را برای کارکرد دقیق اندامهای داخلی بدن به وجود بیاورند. روغن ارده کنجد کشاورز از دانه های کنجد سالم و تازه تولید می شود به گونه ای که با استفاده از تجهیزات و شرایط خاصی، روغن گیری از دانه های کنجد سبب به وجود آمدن روغنهای خالص و درجه یک می گردد.

روغن دنبه گوسفندی

روغن دنبه گوسفندی یکی از بهترین و خوشمزه ترین روغن های مخصوص پخت و پز  است که در شهرهای مختلف کشور تولید و به فروش می رسد. قیمت روغن دنبه گوسفندی اصل بسیار بیشتر از روغنهای گیاهی و صنعتی است و این موضوع به خاطر خواص بی شمار و طعم و عطر منحصر به فرد آن است. روغن دنبه که به روغن کرمانشاهی هم معروف است، یکی از پر طرفدار ترین روغنهای خوراکی بوده و عمدتاً در دو نوع گوسفندی و گاوی وجود دارد. روغن دنبه را از ذوب کردن و خالص سازی کره حاصل از شیر گاو یا گوسفند به دست می آورند و عطر و مزه آن بسیار به خوراک دام وابسته است. استفاده از گیاهان معطر در هنگام چرای دام بو و طعم بی نظیری به روغن دنبه می دهد. روغن دنبه گوسفندی در صورتی که اصل باشد، دارای خواص فوق العاده ای است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =