توییتر ظاهرا ثبت نام کاربران جدید در سرویس بلو را متوقف کرده است

توییتر ظاهرا ثبت نام کاربران جدید در سرویس بلو را متوقف کرده است

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

برخی کاربران توییتر اعلام کرده‌اند که گزینه ثبت نام سرویس اشتراکی جدید ۷.۹۹ دلاری این شرکت، یعنی توییتر بلو، تنها چند روز پس از راه‌اندازی رسمی آن در پلتفرم iOS ناپدید شده است.

به‌طور کلی، کاربران می‌توانستند از نوار کناری نسخه iOS برنامه (این سرویس هنوز برای کاربران اندروید راه‌اندازی نشده است) در سرویس Twitter Blue مشترک شوند، اما طبق گزارش برخی کاربران، ظاهرا این گزینه از امروز ناپدید شده است. همچنین کسانی که هنوز این گزینه برای آن‌ها فعال است، یک پیغام خطا با شرح زیر دریافت می‌کنند:

«از علاقه شما سپاسگزاریم. Twitter Blue در آینده در کشور شما در دسترس خواهد بود. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید.»

آشفتگی سرویس توییتر بلو

به طور دقیق مشخص نیست که چرا کاربران دیگر نمی‌توانند در سرویس توییتر بلو ثبت نام کنند. توییتر ممکن است به‌طور عمدی دسترسی به این سرویس را متوقف کرده باشد، زیرا راه‌اندازی آن با هرج و مرج زیادی روبرو شده و بسیاری از کاربران با خرید آن، هویت برندها و افراد مشهور (حتی خود ایلان ماسک) را جعل می‌کنند. همچنین این احتمال وجود دارد که مشکل فنی در ثبت نام آن وجود داشته باشد.

راه‌اندازی سرویس جدید توییتر بلو به طرز عجیبی آشفته بوده است، به طوری که این شبکه اجتماعی تلاش کرده تا با معرفی یک تیک خاکستری جدید که حساب‌های را به عنوان «official» معرفی می‌کند، گیج‌کننده بودن آن را کاهش دهد. با این حال، توییتر این ویژگی را راه‌اندازی کرد، آن را حذف کرد و سپس دوباره راه‌اندازی کرد و تمام این موارد در عرض چند روز اتفاق افتاد.

ایلان ماسک که زمانی به دنبال کاهش تعداد حساب‌های اسپم توییتر بود، پس از راه‌اندازی آشفته این سرویس و افزایش حساب‌های جعلی که حتی برخی از آن‌ها به نام خودش بودند، اعلام کرد که این دسته از حساب‌ها باید علاوه بر قسمت بیوگرافی، در عنوان خود نیز از عبارت «parody» استفاده کنند.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =