ثروتمندان از این توری به جهان ثروت می نگرند!

امروزه با گسترش ارتباطات و راه های نوین در بستر اینترنت می توان درآمد خود را افزایش داد. برای مثال فعالیت در حوزه انواع توری می تواند شما را نیز همانند افرادی که در این زمینه به ثروت رسیدند نیز موفق نماید. در ادامه در مورد سه مدل از انواع توری بیشتر صحبت می کنیم که حوزه بسیار سودمندی می بشاد.

توری پلیسه ای

توری های پلیسه ای جدیدترین نوع توری پلیسه ای برای استفاده بر روی درب ها و پنجره ها برای جلوگیری از ورود حشرات موذی مانند مگس و پشه و سوسک و همچنین حیواناتی مثل موش و گربه به داخل منزل و یا محل کار می باشند.

این توری ها قابل نصب بر روی انواع پنجره های یو پی وی سی و آلومینیومی و آهنی و چوبی و همچنین انواع درب ها میباشند،همچنین برای پوشش سرتاسری بالکن ها گزینه بسیار مناسبی هستند.

جنس این نوع از توری پلی استرین می باشد که ضد اشعه مضر خورشید هست و همچنین در شرایط آب و هوایی مختلف در مجاورت برف و باران دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود ،روزنه های ریزی دارند که مانع ورود هرگونه حشره به محیط داخل منزل یا محل کار می شوند همچنین این توری ها مانع دید به محیط بیرون نیستند.

توری پنجره

به انواع توری ها آکاردئونی یا توری پنجره جمع شونده نیز می گویند چون قابلیت جمع شوندگی دارند. استحکام و دوام خیلی خوبی دارند و نسبت به توری پنجره قدیمی آلومینیومی هم مقرون به صرفه تر هستند.

 مراحل ساخت و نصب این توری ها بسیار آسان است با توجه به مزیت های ذکر شده روزبه‌روز تقاضا برای خرید این محصول در حال افزایش است این توری ها وارداتی هستند و برندهای مختلفی دارند.

یکی دیگر از ملزومات ساخت این توری ها، پروفیل های آلومینیومی هست که آن را در دو نوع سبک و سنگین به رنگ های سفید و قهوه ای طرح چوب و مشکی و شامپاینی تولید کرده ایم.

 این پروفیل ها دارای استحکام بالا و ایج خوبی هستند، هر بسته پروفیل فریم شامل ۱۲شاخه ۶متری وهر بسته پروفیل متحرک شامل ۱۰شاخه ۶متری میباشد.

توری فلزی

انواع توری فلزی با مفتول یا سیمها تهیه می شوند، توریهای فلزی مفتولی شبکه های منظم و متقارن دارند.

شاید جالب باشد که بدانید ما یک درصد مردم جهان را تشکیل می دهیم اما هفت درصد منابع طبیعی دنیا را داریم یعنی هفت برابر جمعیتمان منابعی مثل فولاد، مس، آلومینیوم و غیره داریم، توریهای فلزی از همین منابع تامین شده و با قیمتهای متفاوت خرید و فروش می شوند. برای تولید توری از ورق فلزی یا ورق گالوانیزه استفاده می شود.

و دسته بندی کلی توریها این گونه است: توری مفتولی و یاسیمی و توری فلزی که تنوع بالایی دارد، به طور مثال: توری فلزی استیل، توری فولادی، توری آلومینیومی، توری مسیف توری برنجی و غیره، روش ساخت هر کدام با دیگری متفاوت است.

ما برای رفاه حال سازندگان این محصول برندهای مختلف این توری ها را در طرح ها و رنگ های مختلف فراهم آورده ایم که پاسخگوی سلیقه‌های مختلف مشتریان باشیم.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =