ثروت به سبک زئولیت های سنتزی

خداوند دوست دارد که ما را ثروتمند ببیند، این مهم را وقتی وارد تجارت شدم فهمیدم، با ورود به تجارت به تغییر بزرگی دست یافتم و برکت الهی شامل زندگیم شد. در ادامه شما را با محصولاتم بیشتر آشنا خواهم کرد.

زئولیت های مصنوعی

زئولیت مصنوعی یک ماده موثر در جهت افزایش بازده و بهره وری خاک زمین های کشاورزی و رشد مطلوب گیاهان می شود.

زئولیت های مصنوعی یک ترکیب شیمیایی موثر در جهت بهبود و اصلاح خاک بوده که با بهینه نمودن شرایط رشد و پرورش گیاه منجر به رونق محصولات کشاورزی و گلخانه ای می شود.

یک خاک زئولیتی به دلیل برخورارای از ترکیب کارآمد آلومینوسیلیکات، می تواند برخی از ملکلول ها و ترکیبات را روی سطح خود جذب نماید.

در این انواع زئولیت، از نمونه های شیمیایی و مصنوعی سازگار با سیستم محیط زیست استفاده می شود.

زئولیت معدنی

ویژگی ها و میزان جذب زئولیت ها بستگی به خواص فیزیکی و شیمیایی آن ها دارد و باید گفت که با وجود خطوط تولید فعال بسیار این محصولات از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند.

خواص فیزیکی شیمیایی زئولیت معدنی بسیار است که می توان به غربال مولکولی تبادل الکترونی کاتالیزور و جاذب اشاره نمود.

از زمانی که زئولیت را در سنگ های آتشفشانی یافت شد می توان گفت که در بیشتر سطح جهان این ماده یافت می شود از همین رو شرایط دسترسی به آن ها آسان می شود.

از نظر کارایی باید گفت که برای تصفیه آب بسیار عالی عمل می کنند و می توان این محصولات را در انواع مختلف در بازار خریداری کرد که در ادامه چند نمونه را ذکر می کنیم.

این محصول در کشاورزی، آب و فاضلاب، بستر مرغداری و تولید پاک کننده استفاده می شود.

و اکثرا بی رنگ یا سفید هستند.

زئولیت های سنتزی

زئولیت سنتزی کاربرد زیادی در پتروشیمی و تصفیه خانه ها داشته و با توجه به امکان برداشت این محصول در داخل کشور شاهد قیمت گذاری مناسبی در این زمینه هستیم.

ابتدا باید یک سری اطلاعات کلی درباره زئولیت های سنتزی داشته باشیم که در ادامه به آن می پردازیم.

از زئولیت ها با توجه به کاربردهای زیادی که دارد در بسیاری از صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ در ادامه به بخشی از آن می پردازیم که عبارت اند از:

  • باعث آماده سازی خاک و همچنین در نگهداری رطوبت به علت PH بالا کاربرد دارد
  • سبب کنترل کردن خوراک حیوانات شده و مرحله هضم را کند تر کرده، همچنین جلو گیری از اسهال و بوی نا مطبوع مدفوع آنان می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =