ثروت حداکثری را با بچینگ خلق کردم

 شاید شما فکر کنید که تجارت کردن فقط مختص افراد ثروتمند است اما باید به شما بگویم که این تصور اشتباه است. امروزه با استفاده از روش‌ های نوین تجارت شما نیز می ‌توانید با یک سرمایه کم وارد عرصه تجارت شوید. همان ‌طوری که من با فروش محصولات بچینگ توانستم با سرمایه‌ ی کمی به ثروت فوق ‌العاده‌ای دست یابم، لذا در ادامه به معرفی این محصول سودآور می ‌پردازم. 

بچینگ سیار

بچینگ سیار مهمترین دستگاه مورد استفاده در پروژه های عمرانی می باشد که از مزایای فوق العاده و برترین تکنولوژی های روز دنیا برخوردار است. در بچینگ سیار نیاز به اجرای فونداسیون برای احداث ایستگاه بتن نمی باشد و ساخت بتن با بالاترین کیفیت در زمان کم امکان پذیر است. با استفاده از این دستگاه امکان راه اندازی در مساحت پایین و از بین رفتن هزینه های اضافی جهت نصب ایستگاه بتن وجود دارد. کیفیت ساخت بالا برای استفاده طولانی مدت، همچنین مجهز بودن به سیستم کنترل برق PLC از مشخصات آن محسوب می گردد.

بچینگ سیمان

بچینگ سیمان از ملزومات اساسی برای تامین بتن مورد نیاز پروژه های ساختمانی و راهسازی است و باعث کاهش هزینه و تسریع کار می گردد. در بچینگ سیمان نیاز به صرف هزینه اضافی برای استقرار ایستگاه بتن نیست و می توان آن را در مساحت کم راه اندازی نمود. همچنین مجهز به سیستم کنترل اتومات PLC است که کلیه امور از قبیل توزین، کنترل جک ها و آبمتر به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. این دستگاه با استفاده از ماده اولیه سیمان، بتنی با مقیاس صنعتی، درجه اختلاط مناسب و عیار های مختلف تولید می کند. قیمت بچینگ در بازار امروز به طور فزاینده ای به هماهنگی ثابت و زمان اختلاط کوتاه برای تولید صنعتی بتن آماده و حتی بیشتر برای بتن پیش ساخته و پیش تنیده نیاز دارد. نوسانات ارزی و قیمت مواد اولیه از جمله دلایل متغیر بودن قیمت این محصول می باشند.

بچینگ دست دوم

بچینگ دست دوم بهترین محصول جهت آماده سازی بتن در مقیاس بالا بوده که خرید آن برای انجام پروژه های ساختمانی به صرفه است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، بچینگ یکی از مهمترین دستگاه های پرکاربرد در ساختمان سازی است که جهت آماده سازی بتن مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً تمام مصالحی هایی همچون سیمان، آب و غیره داخل بچینگ قرار گرفته، میکس شده و آماده مصرف و بارگیری می‌ شود. این محصول از قسمت‌ های مختلفی تشکیل شده است که از زمان های گذشته تا به امروز استفاده گسترده ای دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =