ثروت طلایی خود را با عسل به دست آوردم

 از آن ‌جایی‌ که پتانسیل بالایی برای ثروت آفرینی را در خود می ‌دیدم و به کسب ‌و کارهای کم‌ درآمد قانع نبودم لذا خواستم از توانایی‌ ها و هوش خود در یک کسب ‌و کار سودآور استفاده کنم و با ورود به حوزه کاری عسل شانس ثروتمند شدن را به دست آوردم و با فعالیت در این حوزه توانستم زندگی خود را به سمت ثروتمند شدن سوق دهم. 

عسل اصل اردبیل

بو، رنگ و طعم عسل بسته به نوع گلی که از آن تهیه می شود متفاوت است، بنابراین انواع بی شماری موجود است. همچنین مصرف آن در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش مهمی دارد. عسل چهل گیاه، آویشن و گون انواع معروفی از این محصول می باشد. مشخصات عسل اصل اردبیل به این شرح می باشد. عسل یکی از قند های خالص و یکی از مواد بدون چربی است. عسل اصل اردبیل دارای مقدار زیادی پروتئین است، حاوی مواد مغذی مناسب است به این دلیل است که مصرف آن بین مردم زیاد شده است. این محصول حاوی پتاسیم، منگنز و منیزیم می باشد.

عسل اسطوخودوس تکسو

هنگام تهیه عسل اسطوخودوس تکسو باید دقت کافی را به همراه داشته باشید. این عسل در دو نوع موم دار و بدون موم تولید می شود و دارای ویتامین C و E می باشد. مشخصات عسل اسطوخودوس تکسو به این شرح می باشد. عسل اسطوخودوس معروف به تکسو دارای رنگ زرد روشن است و رنگ آن به گونه ای است که تصور می شود درخشندگی زیادی از درون خود منعکس می کند و همچنین قوام کمی دارد، قوامی مثل کره ای که ذوب شده باشد. این عسل طبیعی و پرفایده و مقوی دارای رایحه ای مختص به خودش است، رایحه ای از گل اسطوخودوس با شدت متوسط که تداعی عطر چوب و گل و میوه تازه را برای شما به همراه دارد.

عسل آویشن کوهی

عسل آویشن کوهی برای بهبود کوفتگی در بدن، درمان آکنه و التهاب موجود در معده، هضم و بهبود گوارش و درمان و بهبود عملکرد سیستم تنفس بسیار مفید است و توصیه می شود؛ همچنین برای سرفه نیز درمان موثری است و در دو نوع ارگانیک و صنعتی تولید می شود. معمولا عسل آویشن کوهی دارای رنگی کهربایی است، اما با توجه به مقدار آویشن استفاده شده در آن، رنگش متغیر است و گاهی ممکن است دارای رنگ کمتر و یا حتی بیشتر باشد، همچنین دارای طعم و بوی خاصی می باشد. برخی از عسل های آویشن کوهی که دارای درصد بیشتری از گل آویشن کوهی هستند رنگ کهربایی تیره تری دارند و مرغوبیت آنان نسبت به باقی عسل ها بالا تر است و برای بدن مفید تر است.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =