خرید گوشی موبایل

خرید اقساط گوشی موبایل از فروشگاه اینترنتی تکنولایف

این روزها به دلیل افزایش قیمت ارز، قیمت گوشی‌ها نیز افزایش چشم‌گیری یافته است. همین موضوع باعث می‌شود تا خرید گوشی موبایل کار ساده‌ای نباشد. در گذشته با مبلغی بسیار معقول می‌توانستیم بهترین گوشی‌های موبایل را تهیه کنیم.

به همین خاطر بسیاری برای خرید گوشی موبایل، به‌دنبال روش‌های اقساطی می‌گردیم. خوشبختانه شرکت تکنولایف این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا با روش‌های مختلف، خرید اقساطی را تجربه کنند. در ادامه شما را با این روش خرید اقساطی بیشتر آشنا می‌کنیم.

چرا خرید اقساطی؟

چند سال پیش برایان تریسی، یکی از نویسندگان معروف کتاب‌های انگیزشی و اقتصادی در ایران حضور داشت. او با وضعیت تورم ایران رو‌به‌رو شد و یک سخنرانی کوتاه انجام داد.

برایان تریسی در سخنرانی خود گفت که من در کتاب‌‌های خودم گفتم که مبلغی از درآمد خود را به‌صورت ماهانه پس‌انداز کنید تا بتوانید با آن یک کسب‌و‌کار مناسب راه بیندازید یا یک خرید عالی داشته باشید؛ اما نسخه را برای ساکنین ایران توصیه نمی‌کنم. به دلیل تورم روز به روز، پس‌انداز به هیچ کجا نمی‌رسد. چند سال پیش با ۵ میلیون تومان می‌توانستیم یک خودرو تهیه کنیم؛ اما حال با این مبلغ امکان خرید یک گوشی موبایل باکیفیت نیز وجود ندارد. این موضوع نشان می‌دهد که هر چه ما پس‌انداز کنیم، سرعت تورم از سرعت ما بیشتر خواهد بود.

به همین خاطر خرید اقساطی یک روش خرید بسیار معقول و منطقی است. وقتی که اقساطی خرید کنیم، نگران تورم نیستیم. حتی با وجود سرعت تورم، مبلغی که به‌عنوان کارمزد پرداخت می‌کنیم، از مبلغی که تورم افزایش پیدا کرده است کمتر خواهد بود.

برای مثال یک گوشی موبایل را امروز به‌صورت اقساطی با قیمت ۱۰ میلیون تومان خریداری می‌کنیم و ۱میلیون تومان کارمزد می‌پردازیم. تا زمان پایان آخرین اقساط، قیمت همان موبایل به بیش از ۱۲ میلیون تومان می‌رسد. پس به جای پس‌انداز، باید به‌دنبال خرید اقساطی باشیم.

خرید گوشی موبایل از فروشگاه اینترنتی تکنولایف

خرید گوشی موبایل اقساطی از طریق ایزی پی انجام می‌شود. ایزی پی یک شرکت مالی معتبر است که به شما اعتبار اختصاص می‌دهد. برای ضمانت نیازی به کارمند یا کسر از حقوق نیست. فقط با کمک چک، سفته یا رمز ارز به‌عنوان ضمانت، می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

مراحل خرید به‌صورت بسیار سریع انجام می‌شود. در نهایت بعد تخصیص اعتبار، می‌توانید از آن برای خرید در تکنولایف استفاده کنید. همکاری ایزی پی و تکنولایف به سود بسیاری از مشتریان خواهد بود.

گام اول: ثبت نام خرید اقساطی گوشی موبایل در ایزی پی

خرید گوشی موبایل

برای ثبت نام خرید اقساطی گوشی موبایل ابتدا باید به سایت ایزی پی بروید. سپس از آنجا شرایط اقساط را بررسی نمایید. مراحل ثبت نام از طریق اپلیکیشن ایزی پی انجام می‌شود. احراز هویت به‌سرعت با تصویر چک یا سایر مدارک بانکی انجام خواهد شد. در نهایت ایزی پی از طریق پیامک میزان اعتباری که به شما تخصیص داده شده است را اعلام می‌کند. در نهایت می‌توانید با کمک این اعتبار، از سایت تکنولایف خرید کنید.

گام دوم: خرید اعتباری از تکنولایف

خرید گوشی موبایل

خرید اعتباری از تکنولایف بسیار ساده است. برای خرید گوشی موبایل از فروشگاه اینترنتی تکنولایف شما همانند روش نقدی، گوشی مدنظرتان را انتخاب می‌کنید. فقط در انتها و هنگام نهایی کردن سفارش، به جای روش پرداخت نقدی از درگاه‌های پرداخت، گزینه اعتباری ایزی پی را انتخاب می‌کنید. به این طریق از اعتبار شما این مبلغ پرداخت می‌شود.

به واسطه همکاری ایزی پی و تکنولایف، بسیاری از کاربران می‌توانند گوشی‌های مورد علاقه خودشان را داشته باشند. روش کار بسیار ساده است و هر کس می‌تواند اقدام کند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =