کولر مسافرتی گازی

خرید کولر مسافرتی گازی

یک نمونه از نوع کولرهای گازی مدل قابل حمل آنها می باشد که به صورت مسافرتی بوده و دارای قیمتهای مختلفی است این نوع محصول به دلیل راحتی و سبک بودنش و همچنین سرمایی که تولید می کند مناسب مکانهای کوچک می باشد و کسانی این محصول را خریداری می کنند که می خواهند از آن برای محیطهای کوچک استفاده کنند. استفاده از این نوع محصول در خودروهای مسافرتی و همچنین چادرهای مسافرتی می تواند آسایش را به آن مکان آورده و کسانی که می خواهند بیرون از خانه باشند می توانند از این محصول در روزهای گرم استفاده کنند. با مجموعه آراد برندینگ همراه باشید.

کولر مسافرتی گازی

 در واقع کولر گازی پرتابل به دلیل شرایط قابل حمل بودن می توانند تا زمان طولانی محیط را خنک نگه داشته و همچنین نیاز به برق شهری ندارند نمونه ی کوچک این محصولات به اندازه های ۳۴ اینچ می باشند و دارای دسته ای در بالای آن برای حمل راحت می باشند همچنین این نمونه دارای وزنی سبک بوده و برای جابجایی بسیار راحت می باشند. نحوه خنک کردن کولرهای گازی کوچک به این صورت است که دارای کمپرسوری کوچک بوده و با استفاده از گاز مبرد و انبساط و انقباظ آن می تواند محیط را خنک کند همچنین برای اینکه از هوای محیط برای خنک کردن کندانسور استفاده نشود.

کولر مسافرتی گازی

از نظر تفاوت نمونه های کولر مسافرتی فرقی با مدلهای بزرگتر آن نظیر کولر گازی اینورتر ندارد و می تواند برای انواع خودرو ها مورد استفاده قرار گیرد در واقع عملکرد کولرهای گازی به این صورت است که هوای گرم را از محیط خارج نموده و باعث می شود تا محیط به صورت آرام خنک شود این نوع محصولات با استفاده از گازهای مبرد و تحت فشار گرفتن آنها از حالت مایع به گاز تبدیل شده و بعد از اینکه در لوله های اواپراتور چرخیده شد گرما را به خود جذب کرده و از طریق لوله های برگشت به خارج انتقال می دهد.

 

با توجه به طرحهای مختلفی که تولید شده است باید گفت بهترین نمونه ی تولید شده کولر مسافرتی گازی نمونه ی دو لوله ی آنها می باشد چرا که می تواند از طریق فن مربوطه و با استفاده از یکی از لوله ها هوای بیرون را به سمت کندانسور کشیده و از طریق یکی دیگر از لوله ها هوایی که از کندانسور رد شده است و گرمای آن را گرفته است را خارج می کند به همین دلیل این نوع مدل بهترین گزینه ای برای خرید می باشد. استفاده از کولر مسافرتی برای افرادی که دوست دارند در تابستان چند روزی دور از خانه و محیط مسکونی باشند گزینه مناسبی است چرا که به راحتی و در هوای گرم نیز می توانند به خوبی از آن استفاده کرده و محیط کوچک خود را خنک کنند همچنین از این محصول می توان در کاروان نیز استفاده کرد.

خرید کولر آبی مسافرتی

در میان سیستمهای تهویه مطبوع کولر مسافرتی با سیستم تهویه آبی ابزار عالی برای از بین بردن گرما در مسافرتهای شما می باشند که انتخاب مناسبی برای خرید محسوب می شوند. خنک‌کردن با استفاده از سیستم کولر آبی بر اساس یک فرآیند قدیمی به نام عرق کردن است، شما ممکن است در مورد آن شنیده باشید، بدن ما به طور خودکار خود را با آزاد کردن رطوبت از طریق پوست خنک می کند، یعنی در واقع عرق بخار می کند و به خنک شدن بدن کمک می کند، در سیستم خنک کننده هم آب از فیلترهای تعبیه شده در کولر عبور می کند و تبخیر می شود که هوای گردم دریافتی را به هوای خنک تبدیل می کند.

 

اگر قصد دارید تا جهت خرید کولر مسافرتی برای خودرو خود اقدام کنید پیشنهاد می شود به مراکز معتبر مراجعه کنید. باید بتوانید آن را روی یک ژنراتور کم‌قدرت راه‌اندازی نمایید، نیازی به استفاده از شلنگ اگزوز ندارید و می‌توانید آن را در داخل چادر قرار دهید. کولر تبخیری در اصل یک فن ارتقا یافته می باشد که از نظر اندازه جمع و جور است و قابلیت حمل آسان را هم دارد، در چادر مسافرتی از این کولر قابل حمل استفاده کنید تا گرمای هوا لذت سفر را از بین نبرد. از آنجایی که با سطح سر و صدای نسبتا کم کار می کند بدون اینکه مزاحم استراحت شما شود می تواند شما را در سفرهای کمپینگ خود خنک نگه دارد، همچنین سیم بسیار بلندی که به همراه این دستگاه ارائه می شود امکان استفاده از منبع برق را برای شما فراهم می کند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =