درآمد بالای من با کار در زمینه انواع ترشیجات

شاید برایتان عجیب باشد که با ترشیجات بتوان به درآمد بالا رسید اما این امر برای من تحقق پیدا کرد. کسب و کار من در بستر اینترنت با رونق بالایی رو به رو شد و از سراسر کشور مشتری داشتم.

ترشی بندری

مهمترین عاملی که باعث شده است ترشی در تمام دنیا مصرف بالایی را داشته باشد تنوع بالای آن است و هر شخصی در هر گوشه و کنار دنیا می تواند از طعم خاص ترشی بندری بهرمند شود نمونه کامل و بارز آن ترشی بندری ایرانی است با توجه به اسمی که دارد می توان حدس زد که برای قسمتهای جنوبی ایران است اما در اقصی نقاط ایران تولید و مصرف می شود شیرازیها، قومیتهای همدانی و خوزستانیو حتی شمالی از طعم خوب این ترشی بهره می برند.

البته دلیلی برای طعم عام پسند آن نیست شاید همه آن را مصرف نکنند اما عده ای خاص از جامعه که سلیقه خود را در ترشی بندری و ترشی مخلوط دیده اند همواره از آن مصرف دارند و این دلیل باعث شده است که ترشی بومی جنوب در شهرهای ایران توسط قومیتهای ددیگر تولید شود و مصرف گردد اما نام ترشی بندری همواره بر روی آن مانده است.

ترشی به

در این قسمت تمام مواردی که می تواند بر قیمت ترشی به تاثیرگذار باشد را بیان می نماییم و به عنوان اولین مورد به استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی چون به اشاره می نماییم که در واقع نوع سالم و بدون آفتی می باشد.

با توجه به تعدد میوه به در ایران و برداشت آن در طی ماه های اخیر، شاهد می باشیم که مراکز ما نمونه های با کیفیت آن را برداشت نموده و این تعدد نیز موجب شده تا قیمتهای مقرون به صرفه ای را نیز برای آن در نظر بگیریم.

در اویل فصل پاییز به تعداد فراوانی میوه به را مشاهده می نماییم که توانسته اند در دمایی برابر با منفی سی درجه نیز مقاومت نموده و در نتیجه مرغوب ترین آنها وارد کارخانجات شوند. مجموعه ما این تفاوت را با سایر مراکز داشته است که سرکه سیب اصل را برای تولید ترشی به اختصاص داده و سپس انواع منحصر به فردی را در خطوط تولیدی خود روانه سازد.

ترشی لیمو

اصلی ترین قسمت این غذا همراه آن می باشد که ترشی لیمو ترش یک ماهه می باشد این ترشی پس از مدت ذکرشده حالت ژلاتینی به خود می گیرد و این نشان می دهد که کاملا رسیده و آماده مصرف می باشد.

مردم بومی این شهر نیز برای خوردن این غذا این ترشی را بر روی گوشت قرار داده و آن را مصرف می نمایند با این حال عده ای آن را به همراه نان یا پلو صرف می کنند که بستگی به ذائقه شما خواهد داشت که کدام را برای خود یا خانواده تان انتخاب نمایید.

غذای دیگری که قصد داریم در خصوص آن صحبت کنیم کراهی میگو می باشد این غذا از لذیذترین غذاها و میان وعده های چابهاری می باشد که بیشتر حالت مایع داشته و سوپ مانند می باشد.

این غذا نه تنها برای مردم چابهار بلکه برای گردشگران یز بسیار خاطره ساز و دلنشین می باشد چرا که آن را از نظر طعم و رنگ با سوپ معروف ایتالیایی مقایسه می نمایند این غذا که با استفاده از فلفل، میگو و سس معروف دوغ تهیه می شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + یازده =