درآمد بالا و ثروت بسیاری که دارم، حاصل انتخاب مسیر درست بود

راه‌های مختلف و مسیرهای متفاوت افراد مختلف جامعه را به جایگاه‌های مختلفی میرساند، پس انتخاب مسیر درست اهمیت و جایگاهش از تلاش و کوشش نیز بیشتر است. با ورود به مسیر دستگاه‌های پزشکی مسیر زندگی من تغییر پیدا کرده و ثروتمند شدم. برخی از محصولات این حوزه را در متن زیر، برای شما بررسی نموده‌ام.

دستگاه تست خون

دستگاه تست خون ماژور دارای قابلیت تنظیم هشدار می باشد بدین صورت که می توانید هشدار آن را فعال نموده تا در صورت فراموشی، زمان انجام تست را به شما یادآوری کند نمایشگر این محصول می تواند تاریخ و زمان دقیق در روز را نشان داده و شما را از وجود ساعت بی ‌نیاز نماید.

منبع تغذیه دستگاه توسط یک باتری تامین می شود که قابل شارژ نیز نمی باشد اما زمانی که دستگاه نیاز به تعویض باتری داشته باشد به شما هشدار خواهد داد این محصول دارای قلم مخصوص لنست است کع تجهیزات جانبی درون آن قرار گرفته و انجام فرایند تست امکان پذیر خواهد شد این دستگاه کاملا بی صدا بوده و استفاده از آن بسیار راحت است همچنین دارای گارانتی پس از فروش است که در صورت هر گونه خرابی قابل تعمیر خواهد بود.

دستگاه تست قند خون استار

از دیگر خصوصیات عمده دستگاه تست قند خون استار آن است که قابلیت ذخیره اطلاعات را د‌ر مدت زمان طولانی دارند زیرا حافظه داخلی قدرتمندی دارند که قابل ارتقا نیز می باشد البته در ‌مورد حافظه داخلی این دستگاه ها تنوع زیادی وجود دارد و ‌معمولا جز مواردی است که باعث متفاوت بودن قیمت آنها می شود.

دستگاه اندازه گیری میزان قند خون استار توسط شرکتهای تولیدی این محصولات در کشور تایوان ساخته می شود و ‌نسبت به نمونه های مشابه آلمانی دارای کیفیت برابر و قیمت ‌پایین تر‌ هستند از این رو استفاده از این دستگاه ها به صرفه تر می باشد.

زیرا قابلیت انجام همان کاری که دستگاه های آنالیزور قند خون دیگر انجام می دهند را دارند نکته مهم در خصوص انواع دستگاه های اندازه گیری قند خون ابزار و امکانات جانبی آنها است به گونه ای که تولید کنندگان سعی در ارائه امکانات بیشتر به ‌کاربران هستند تا علاوه بر اندازه گیری قند خون کارهای جانبی دیگری نیز بتوان با آنها انجام دهند.

دستگاه تست قند خون ایزی

قبل از انجام تست قند خون با دستگاه تست قند خون ایزی دستهای خود یا فردی که قرار است آزمایش از آن گرفته شود را کامل با آب و صابون بشوید توجه داشته باشید که از مواد ضدعفونی کننده به هیچ عنوان استفاده نکنید. اتو لنست و یکی از لنستها را از داخل کیف مخصوص خارج کرده و درپوش اتو لنست را خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود.

سوزن را در محفظه مخصوص قرار داده و کلاهک لنست را جدا می کنیم سپس درپوش اتو لنست را در جای خود می بندیم، روی قسمت درپوش از ۱ تا ۵ عدد گزاری شده که برای پوست نازک از شماره چهار و برای پوستهای ضخیم از شماره پنج استفاده می کنیم.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =