درآمد باورنکردنی از سود های کم این جعبه

شاید شما به دلیل اینکه جعبه ها سود کمی دارند وارد این حوزه ی کاری نشوید اما با کمی صبر و تامل متوجه می شوید که اشتباه می کنید. این نوع جعبه ها علاوه بر اینکه نیازمند سرمایه زیادی نیستند می توانند سود زیادی برا به شما ببخشند در ادامه به بررسی چند نوع جعبه میپردازیم.

جعبه جادویی 

از جعبه های کادویی ولنتاین می توان برای مناسبت های مختلف استفاده کرد مناسبتهایی مثل ولنتاین و جشن فارغ التحصیلی و جشن تولد ها و غیره که این جعبه ها ظاهری شیک و جذاب داشته و بسیار پر طرفدار هستند.

رنگ اصلی جعبه مقوایی مخصوص روز ولنتاین قرمز رنگ است که در سایزهای متفاوت تولید می شوند بیشتر به صورت گرد و برای قرار دادن شاخه گل به صورت مستطیلی تولید می شوند ولی باید در نظر داشته باشیم که جنس این جعبه ها هم باید از مقوایی با استحکام بالا باشد تا از کادوی ما به خوبی محافظت کند.

معمولا برای جعبه کادویی مقوایی از مقوا فابریانو که یک مقوای ایتالیایی با استحکام بالا است استفاده می شود. از دیگر مقواهایی که برای ساخت جعبه جادویی مقوایی استفاده می شود می توان به مقوای ماکت اشاره کرد.

جعبه پلاستیکی 

یکی از ملزومات مهم در تامین مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز برای سلامتی بدن می توان به مصرف روزانه ی سبزیجات اشاره کرد. سبزی کاری در جعبه پلاستیکی برای افرادی که در منازل آپارتمانی و بدون حیاط زندگی می کنند می تواند بهترین گزینه برای پرورش انواع سبزی باشد.

این جعبه ها می بایست دارای انعطاف پذیری عالی و از دوام و ماندگاری بالا برخوردار باشند. جعبه های پلاستیکی برای سبزی کاری عموما با قطر ۳۰ سانتی متر هستند که می تواند حجم و کود خاک را در پی داشته باشد. برای کشت سبزی در جعبه های پلاستیکی می توان در تراس و بالکنهای منازل آپارتمانی به راحتی پرورش داد.

ابتدا کف جعبه پلاستیکی را با نایلون شفاف می پوشانیم و سپس خاک مورد نظر را در آن ریخته و بذر از قبل خیس شده را روی خاک پوشش می دهیم. مصرف سبزیهای ارگانیک سبب می شود، تا افراد را در برابر بیماریهای ویروسی مثل ویروس کرونا و باکتریهای مضر در امان نگه دارد و به دلیل ویتامینهای بالا به کاهش بیماریهای سرطانی کمک شایانی می کند.

جعبه کادو 

 جعبه های کوچک برای کالا های کوچک و جعبه های بزرگ برای کالاهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر کسبه برای تبلیغ برند خود از تولید کننده می خواهند که برند خود را روی این جعبه ها حک کند. اگر شرکت ها از این روش استفاده کنند تبلیغ بسیار گسترده ای برای برند آنان خواهد بود و افراد بسیار زیادی با برند این شرکت ها آشنا خواهند شد.

پس شرکت ها می توانند از تولید کننده جعبه کادو بخواهند که از اضافه ظرفیت خود استفاده کرده و جعبه های کادویی مقوایی را تولید کنند که نام برند این شرکت ها بروی آنان حک شده باشد.

برای اینکه ما یک خرید عالی داشته باشیم باید به صورت عمده خرید خود را انجام دهیم و در این صورت هست که ما این جعبه های کادویی مقوایی را در طرح ها و رنگهای زیبا و با قیمت ارزان در بازار بدست خواهیم آورد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =