در دنیای امروز ثروتمند شدن فقط یک رویا نیست

 

برخلاف تمام رویاها ، کسی یک دفعه ای ثروتمند نمی شود و برای ثروتمند شدن باید فرد در مسیری قرار گیرد که منجر به کسب درآمد گردد. من با قرار گرفتن در مسیر تجارت توانستم فعالیت خود را در حوزه الکل رونق دهم.

الکل صنعتی نارنجی

الکل صنعتی نارنجی بیشتر در صنایع عطر سازی، رنگ سازی، ضد یخ سازی و تولید محلول های ضد عفونی کننده به کار می رود.

الکل های موجود در بازار به دو دسته کلی اتانول (الکل سفید) و متانول (الکل صنعتی زرد) تقسیم می شوند.

اگرچه هر دوی آنها الکل نامیده می شوند، اما تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

نکته قابل اشاره این است که از متانول برای ضد عفونی استفاده نکنید. برای فهمیدن مشخصات الکل صنعتی نارنجی با ما در ادامه این مطلب همراه باشید زیرا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که در خرید محصول مورد نظر به شما کمک خواهند کرد.

الکل صنعتی نصر

الکل صنعتی نصر ذکریای رازی بوده که برای اولین بار در تاریخ الکل را کشف کرده است که در اروپا دانشمندان آن را هنوز قبول نکرده اند.

در آن زمان هیچ آزمایشگاهی وجود نداشته برای کشف این محصول، اما غیر از ذکریای راضی جابرابن حیان، یعقوب ابن اسحاق الکل رادر تقطیر شراب بدست آورده اند.

روش این دو دانشمند با ذکریای رازی فرق داشته است، ولی این ها الکل را هم کشف کرده اند

مشخصات الکل صنعتی نصر را همه آنها که از این محصول استفاده میکنند میدانند.

الکل بیشترین مصارف خود را در حوزه پزشکی داشته است و همچنین درمانگاه ها و بیمارستان ها جزو پر مصرف ترین الکل صنعتی هستند.

مصرف الکل در جامعه امروزی بحث جنجالی است، به گفته بعضی از دانشمندان مصرف الکل برای انسان مضر بوده و باعث پیری زودرس انسان میشود.

همچنین کبد و مثانه را هم درگیر کرده و سلامتی این دو را به خطر میاندازد، افرادی که سلامتی بدنشان برایشان مهم است از مصرف این محصول دوری کنند.

تاثیر مصرف الکل در بدن متفاوت است در برخی از افراد بستگی دارد که فرد چه دارویی را مصرف میکند یا نژاد و حتی بیماری های ارثی تاثیر به سزایی دارد.

مصرف الکل به گفته بعضی از پزشکان باعث چاقی بدن انسان میشود، در واقع الکل خود دارای قند است پس نتیجه مطلوبی بر افزایش وزن خواهد گذاشت.

الکل صنعتی یک لیتری

در ایران می توانید شرکتهای بزرگ که به آنان پتروشیمی می گویند و اکثرا در الکل صنعتی یک لیتری مستقر می باشند، را ببینید.

این پتروشیمیها می توانند محصولات شیمیایی و پلیمری متنوعی را تولید کنند که هر کدام در یک صنعت دیگر مورد استفاده قرار بگیرند.

از میان این شرکتها، تعدادی در حوزه تولید الکل متانول صنعتی فعالیت می کنند که خوشبخانه ظرفیت خوبی را دارند.

به طوری که ظرفیت اسمی کل این واحدها حدود ۸ میلیون تن در سال و ظرفیت واقعی که تولید می کنند حدود ۵ الی ۶ میلیون در سال است.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =