در عرصه پوشاک به درآمد میلیاردی رسیدم

در واقع فعالیت در عرصه پوشاک به دلیل تقاضای همیشگی بازار یکی از زمینه هایی است که به شدت پولساز می باشد و من هم توانستم با حرکت در این مسیر به ثروتی عظیم دست پیدا کنم و درآمد خود را به شدت افزایش دهم و در این مقاله درباره پرفروش ترین محصولاتم صحبت خواهم کرد.

بادی پسرانه

بادی ها ممکن است با طراحی‌های متفاوت و در انواع مختلفی مانند بادی پسرانه و یا دخترانه تولید شوند و کاربردهای مختلفی داشته باشند. این لباس‌ها می‌توانند دارای یقه باشند یا بدون یقه باشند. می‌توانند آستین دار یا بدون آستین و پادار یا بدون پا باشند. لباس های بادی حالت کشی دارند و از جنس های مختلفی چون الیاف مصنوعی، نخی، ساتن، دانتل و چرم تهیه می شوند. این لباس ها بیشتر برای فرم دادن به بدن مورد استفاده قرار می گیرند اما در موقعیت های مختلف هم قابل استفاده هستند.

برخی از اینگونه از لباس های زنانه به منظور شکل دادن به بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربرد آنها پوشیدن در زیر لباس‌های مجلسی است. کاربرد این بادی ها در خوش فرم تر کردن بدن و بهتر ایستادن لباس اصلی و لباس مجلسی شما می‌باشد. در واقع با پوشیدن یک لباس یک تکیه مناسب می‌توان بدون آنکه فرم لباس مجلسی یا لباس مهمانی شما خراب شود، ظاهر و جلوه‌ی بهتری به ظاهر و لباس اصلی خود بدهید.

طط

بادی لی

از جمله لباس هایی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته اند لباس های بادی لی هستند. لباس بادی به لباسی گفته می شود که سرهمی و تنگ و چسبان است و تا حدود زیادی به مایو و لباس شنا شباهت دارد و به شکل دو بنده و آستین دار موجود می باشد. لباس بادی انواع مختلفی دارد و برای موقعیت های مختلف قابل استفاده است. در ادامه به معرفی لباس بادی، انواع و کابردهای آن می پردازیم.

لباس بادی یا body clothing، لباس های چسبان و فیت بدن با الیاف کشی هستند که در شکل های مختلف بدون آستین و آستین دار و یا پادار و بدون پا وجود دارند و عملکردی مانند گن دارند. لباس های بادی در شکل های ساده و یا طرح دار وجود دارند. معمولا در قسمت فاق لباس های بادی یک قلاب یا حالت بست وجود دارد که استفاده از آن را برای افراد راحت می کند. لباس های بادی از سال ۱۹۵۰ در آمریکا فراگیر شدند و در سال های اخیر مجددا مورد توجه قرار گرفته اند.

بادی مجلسی

در واقع بادی مجلسی یک لباس و پوشش یکپارچه و یک تکیه و چسبان و فیت است که قفسه‌ی سینه ، شکم و محل انشعاب بدن را می‌پوشاند و در عین حال کاربرد یک مایو را نداشته باشد.

فرم یک لباس بادی در اصل مشابه یک مایوی شنای یک تکیه است اما جنس و پارچه‌ی متفاوتی دارد. بادی ها را معمولا از پارچه‌های متفاوتی چون نخ ، چرم ، گیپور ، توری یا دانتل، نایلون، ساتن و غیره تولید می‌کند. همچنین معمولاً در پارچه‌ی این گونه از محصولات از الیاف‌های کشسانی همچون اسپنادکس به منظور خوش فرم تر ایستادن بر بدن استفاده می‌شود. تاریخچه‌ی فراگیر شدن اینگونه از لباس به طراحی کلیر مک کاردل در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی در آمریکا باز می‌گردد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =