در مسیر ثروت با فقر خداحافظی کردم

وقتی در مسیر درست و اصولی کسب درآمد بالا قرار بگیرید، بدون شک رفته رفته در میان افراد شناخته می شوید و از همین جهت فروش بالایی را تجربه خواهید کرد. من با راهنمایی های مشاور تجاری ام توانستم مسیر درست کسب و کارم را شناسایی کنم و روز به روز در آن راه رشد کنم و به سود بالایی برسم.

چوب گردو

قیمت چوب گردو ایرانی زیر ۱۵ میلیون تومان می باشد. چوب درخت گردو به صورت ورقه ای هم خرید و فروش می شود که قیمت نمونه ترک آن هر متر مکعب سه میلیون تومان است.

ایران می تواند با صادرات چوب درخت گردو به عراق و افغانستان و ترکیه سهم خودش را در این بازار افزایش دهد.

کشور افغانستان سالیانه ۳۷ هزار دلار چوب درخت گردو وارد می کند که کشور ما فقط ۳ هزار دلار به افغانستان صادر می کند.

کشور عراق سالیانه ۴۰۰ هزار دلار چوب درخت گردو وارد می کند که از ایران فقط ۳۱ هزار دلار می خرد.

 چوب درخت گردو محصول بکر و تازه ای است که شما می توانید بر روی آن کار کنید.

رنگ چوب گردو خام به طور معول قهوه ایی است و این در حالی است که رنگ مرکز آن تیره تر از اطراف آن است.

قابل ذکر است هر چه چوب خشک تر شود رنگ آن روشن تر می شود که برای جلوگیری از این تغییر رنگ از روغن های خاصی استفاده می نمایند.

رز مشکی

در این جستار در رابطه با قیمت هرشاخه گل رز مشکی طبیعی بحث و گفتگو می نماییم و کارایهای مختلفی که در مراسمهای مختلف دارد رابررسی می نماییم.

همچنین برخی از گونه ها در طب سنتی ایرانی جایگاه بسیار ویژه ای دارند که از جمله آنها می‌توان به گل بنفشه اشاره کنیم که برگ و ریشه این گیاه مورد استفاده در طب سنتی قرار می گیرد و می توانیم از آن در موارد بسیار مختلفی استفاده کنیم.

شاید شما شنیده باشید که خواص گل بنفشه در از بین بردن و ضدعفونی کردن بدن بسیار تأثیرگذار است و همچنین در کاهش تب بسیار سودمند است.

بعضی از گلها کاربردهای بسیار زیادی دارند مانند گل محمدی که از آنها برای طعم دهی به غذا استفاده می شود همچنین از آنها در پخت انواع سوپ و نیز در سالاد استفاده می گردد.

دسته گل رز قرمز

امروز با رواج صنعت مد و فشن و طراحی لباسهای گوناگون برای اینکه افراد لحظات شادی را در کنار هم سپری کنند.

در مراسم عروسی خود از دسته گل رز قرمز طبیعی و مصنوعی و گلهای مختلفی مانند و رز زرد و سفید، ارکیده، لیلیوم و غیره استفاده می‌کنند.

 در این مورد با گل فروش صحبت می کنند و انواع مدلهای آن را با توجه به مراسم و لباس عروس انتخاب می کنند.

برخی از عروسها دسته گل کلاسیک یا حلقه گل با خود حمل می کنند که باعث زیبایی دو چندان مراسم خود می شود و در انتخاب این دسته گلها باید دقت کنید که متناسب با قدرت بازویی خود انتخاب کنند.

زیرا با دست گرفتن دسته گل ظریف و سبک دچار خستگی نمی شوید و شادابی خود را تا آخر مراسم حفظ می کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شش =