در مسیر خلق ثروت گام های بلند بردارید!

برای رسیدن به قله های موفقیت باید قدم های بلند و استوار بردارید و با تلاش های بی وقفه و استمرار در مسیر صحیح حرکت نمایید. همچنین استفاده از راه و روش های افراد موفق و تجربیات ایشان بسیار می تواند راهگشا باشد. در ادامه شما را دعوت می کنیم همراه ما باشید چرا که به معرفی محصولات چرمی و نمدی می پردازیم که فعالیت در این زمینه بسیار سودمند می باشد.

جاکلیدی نمدی

یکی از کادوهای بسیار جذابی که بدون مناسبت می توان به افراد داد طبیعتا جاکلیدی نمدی می باشد که طرحهای فانتزی و نمدی از پر فروش ترین این محصولات می باشد که به دلیل تنوع رنگی دارای انرژی مثبت زیادی می باشد.

همان طور که اشاره داشتیم برای ساخت این نوع محصولات باید طرح را بر روی پارچه پیاده کنیم و بعد از آن برش دهیم. بعد از برش خوردن شروع به پیاده کردن ریزه کاریهای طرح مانند چشم و لب و دهان توسط دوخت می شویم.

 بعد از اینکه طرح ما تمام شد بر انتهای بالا نوار یا چرم نواری متصل می کنیم و در انتها یک حلقه را به آن اضافه می کنیم.

روش ساخت و تولید این محصولات به شکلی می باشد که در ابتدا باید الگوی خود را انتخاب کنیم و بعد از آن باید پارچه ها را خریداری کنیم.

جاکلیدی چرم

به کار بردن چرم در کنار قلابهای فلزی جاکلیدی چرم نوید این را می دهد که در هنگام استحکام بالا کیفیت چرم هم اضافه شده است و این موضوع باعث می شود تا چشم همه به لوازمی باشد که شما از آنها استفاده می کنید.

 نکته ای که شاید به چشم شما نیاید ولی تولید کننده به آن توجه می کند دوخت مناسب بر روی چرم است.

البته نا گفته نماند تولیدکننده های محصولات چرم می توانند در کنار جاکلیدی چرم خود محصولاتی از قبیل کیف پول را هم قرار دهند که باز هم همان تاثیر موارد بالا را دارد. زمانی که شما موارد هم رنگ را با هم استفاده می کنید متوجه زیبایی دوچندان می شوید.

طبیعت پر است از مواردی که ما از آنها بی اطلاع هستیم و با کمی تحقیق متوجه می شویم که جاکلیدی چرم که در دستان ما قرار دارد به صورت طبیعی درست شده است که همین امر عمر استفاده از آن را طولانی می کند.

جاسوئیچی چرم

یکی از پر طرفدار ترین نمونه های جاسوئیچی چرم لاکچری مدل کیا اسپورتیج است که مخصوص سوئیچ خودروهای خارجی طراحی شده و به عنوان روکش و گارد سوئیچ خودرو عمل می کند و از آن در برابر ضربه و فشار محافظت می کند.

برخی از این مجموعه ها با توسعه دادن کسب و کار خود، دفاتر فروش و پخش زیادی در شهرهای مختلف ایران راه اندازی می کنند و از این طریق پاسخ گوی نیاز سراسر ایران می باشند و سفارشات تمامی نقاط ایران را بدین وسیله پذیرا هستند.

مراکز بزرگ تولید محصولات چرمی علاوه بر تجارت محصول و ارسال به سراسر بازار ایران، اقدام به صادرات محصول در حجمهای انبوه می کنند.

معمولاً این مراکز به دنبال بدست آوردن سودهای کلان می باشند و این دراًمدها را از طریق تجارت های خارجی محصول بدست می آورند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =