دفتری که نقشه گنج داشت مرا ثروتمند کرد

همواره به دنبال راهی برای بدست آوردن ثروت های بسیار بودم ولی در حد فکر کردن بود تا روزی که تصمیم گرفتم در زمینه انواع دفاتر شغل جدید خود را رقم بزنم اینگونه شد که با کسب ثروت های بسیار در این حیطه توانستم به ارزویم برسم و تبدیل به فردی و موفق و ثروتمند شوم با من باشید تا بیشتر با نمونه های آن آشنا شوید.

دفتر مشق ۵۰ برگ سیمی

باید گفت دفتر مشق ۵۰ برگ سیمی لوازمی نوستالژی برای بسیاری از بزرگسالان است و همین طور بسیاری از کودکان به خرید آن علاقه مند هستند دفتر مشق سیمی ۵۰ برگ مورد استفاده افرادی است که در فرآیند آموزش می باشند به عنوان مثال: معلمین، دانش آموزان، دانش جویان، نیروی کار در حال آموزش و غیره.

دفتر مشق ابعاد مناسبی دارد و به گونه ایی در تمامی کیف ها جای می گیرد و پس از قرار دادن می توانید زیپ کیف را به راحتی ببندید دفتر مشق ۵۰ برگ را می توان در محل کار برای نت برداری مطالب روزانه استفاده کرد به این علت ۵۰ برگ سیمی گفته می شود که تقریبا ۵۰ صفحه دارد.

دفتر مشق چوبی

هنگام خرید دفتر مشق چوبی باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید تا بعد از خرید پشیمان نشوید توجه داشته باشید که مدل سیمی این دفتر جلد مقاوم و محکم تری دارد و ارزش خرید بالایی دارد البته که مدل معمولی آن سبک تر است و شما بسته به سلیقه خود هر کدام را که دوست داشتید می توانید بخرید.

همچنین در هنگام خرید به رنگ و طرح دفتر نیز توجه داشته باشید و متناسب با کارتان آن را خریداری کنید و استفاده کنید شما می توانید به فروشگاه های زنجیره ای و چند منظوره و فروشگاه های لوازم التحریر جهت خرید این محصول مراجعه کنید.

دفتر مشق خلاق

یادگیری زبان فارسی در دانش آموزان به خودی خود میسر نیست و نیاز به تمرین و تکرار فراوانی دارد که بدون صبر و حوصله والدین و آموزگار عزیز امکان پذیر نیست کتاب دفتر مشق خلاق با هدف سرعت بخشیدن و آسان ساختن یادگیری زبان فارسی تولید گردیده است تا بتواند زبان فارسی را به طور عمیق به دانش آموزان ابتدایی آموزش داده و آن را در ذهنشان تثبیت کند دفتر مشق خلاق در سه جلد نگاره ها نشانه های یک و نشانه های دو تألیف گردیده است.

در دفتر مشق خلاق جلد نگاره ها تعدادی تصاویر و تمارین برای آموزش شفاهی مفاهیم زبان آموزی و تقویت واژه ها ارائه داده شده است که فرد را برای یادگیری های دیگر آماده می سازد دفتر مشق خلاق برای پیشرفت و یادگیری قوی زبان فارسی به دانش آموزان کلاس اول پیشنهاد می شود چرا که با بکارگیری مهارت تصویری آموزشِ خود را در ذهن دانش آموزان تثبیت می نماید خوانواده هایی که قصد خرید دفتر مشق خلاق را برای بچه های محصل خود دارند پیشنهاد می شود که سه جلد این کتاب را برای فرزند خود خریداری کنند تا آموزش آنها تکمیل گردد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =