دلیل اصلی میلیونر شدنم روتختی است

می دانم که این سوال برای خیلی از شماها ایجاد شده که بنده چگونه و با چه دلیلی توانستم میلیونر شوم به همین خاطر می خواهم به شما بگویم علت اصلی اینکه بنده در عرض یک مدت کوتاه توانستم به این نقطه برسم این است که وارد عرصه تجارت و فعالیت در خصوص انواع رو تختی شده ام.

فروش کیوی صادراتی هایوارد

فروش کیوی صادراتی هایوارد جهت خرید انواع کیوی از طریق سایت کیوی گیلان اقدام نمایید, کیوی هایوارد بهترین نوع کیوی جهت صادرات به کشورهای همسایه می باشد.

تا سال ۱۳۹۷ میزان تولید و صادرات کیوی حدود ۳۱۱ هزار تن بوده و به گفته کارشناسان در سال ۱۳۹۸ این میزان به ۳۵۰ هزار تن خواهد رسید.

کیوی ایران طعم بسیار عالی و متفاوت دارد و همین دلیل باعث صادرات کیوی خشک شده بالای ۳۰۰ هزار تن در سال به کشورهای ترکیه, عراق, روسیه, افغانستان می شود.

روتختی مخمل

دستگاه های تولید کننده روتختی مخمل عموما به دستگاه های دوتایی مشهور هستند این دستگاه ها توانایی چرخاندن همزمان دولایه پارچه را دارد و پس از آن پارچه ها را به صورت رولی می پیچد.

پارچه های مخمل در طیف رنگی بسیار زیادی تولید می شوند.

این پارچه ها پس از آماده سازی در طی یک پروسه رنگ آمیزی می شوند و سپس به دست مصرف کننده نهایی می رسند.

در گذشته به دلیل این که این پارچه به صورت دست دوز تهیه می شد فرآیند تولید آن بسیار زمان بر بود و به کندی پیش می رفت اما پیشرفت تکنولوژی سبب شد که برای بافتن انواع پارچه های مختلف از دستگاه ها بافندگی و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده شود.

روتختی ترک

یکی از بهترین پارچه هایی که می توان برای روتختی ترک از آن استفاده کرد مخمل ترک می باشد که از انواع متفاوتی در بازار موجود می باشد.

یکی از انواع آن به صورت بافت ابریشمی می باشد که دارای طرح براقی است و هنگام لمس شدن با بدن احساس رطوبت دست می دهد.

شاید بسیاری از مردم در این باور باشند که این محصول فقط به صورت ساده تولید شده است اما این گونه نیست بلکه این جنس از پارچه ها به جز نوع ساده آن از نوع طرح دار نیز موجود می باشد.

از طرح های دیگر آن که بسیار مشاهده کرده اید شکلی به صورت چروک دارد که این طرح توسط دستگاه هایی مخصوص انجام می پذیرد.

همچنین یکی از پر طرفدار ترین این مخصول مخمل برجسته است که توسط دستگاه های پرس مخصوص این طرح ها را روی آن ایجاد می کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =