دیگر پولدار شدن آرزو نیست بلکه یک حقیقت است

امروزه پولدار شدن دیگر آرزو محسوب نمی شود اگر کسی واقعا بخواهد زندگی خود را تغییر دهید من به شما روشی را معرفی می کنم که شما می توانید به راحتی در آن پیشرفت کنید و چرم یک محصول بسیار پر سود هست.

چرم مصنوعی

پارچه ای ‌چرمی است که در ظاهر بسیار شبیه به چرم طبیعی ‌می‌باشد. اما برخلاف آن، در ساخت این نوع ‌چرم هیچ عنصر طبیعی استفاده نشده ‌و فقط از ترکیباتی که ساخت دست بشر است، استفاده شده است. با این حال چرم مصنوعی کاملا به چرم طبیعی شباهت دارد. این نوع چرم را ‌می‌توان چرم بدلی، چرم ترکیبی و یا چرم مصنوعی نامید. یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین نوع چرم مصنوعی، اکلیلی است. از ویژگی ها‌ی آن ‌می‌توان به درخشندگی، براقیت و مقاومت بالای آن اشاره کرد. قیمت چرم مصنوعی اکلیلی بسیار مناسب است. این چرم به دلیل تنوع رنگ بالا در ساخت رومیزی، رانر، تهیه تم تولد، گل ها‌ی فانتزی، پوسترها‌ی تبلیغاتی و … کاربرد دارد.

چرم مصنوعی فانتزی

در حالت کلی چرم به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم ‌می‌شود. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع چرم مصنوعی فانتزی، مزایا و معایب آن آشنا کنیم. برای تولید چرم‌های مصنوعی از مواد شیمیایی استفاده ‌می‌کنند. به این صورت که در ابتدا پوششی را به صورت لایه لایه تهیه کرده و بر روی آن ماده ای پلیمری که باعث مقاومت چرم ‌می‌شود، قرار ‌می‌دهند.از چرم ها‌ی مختلفی در صنعت چرم دوزی استفاده ‌می‌شود که هر کدام کارایی، استفاده و ویژگی ها‌ی ‌متفاوت و مخصوص به خود را دارند. در این قسمت به معرفی هر یک از آنها‌ خواهیم پرداخت. به سطح زیرین پوست حیوانات که قسمت براق و صاف آن برداشته شده است اشبالت ‌می‌گویند. چرم اشبالت از ترکیب چرم طبیعی و مصنوعی به وجود ‌می‌آید. ‌این نوع چرم به صورت دورو و در رنگ بندیها‌ی مختلفی تولید ‌می‌شود. ضخامت آن حدودا ۵ تا ۸ میلی متر است و ظاهر پرزدار و نرمی دارد. ‌می‌توان چرم اشبالت را برای ساخت و تولید کفش، کیف و… به کار برد.

چرم مصنوعی مبلی

انواع چرم مصنوعی مبلی با طرح و رنگها‌ی زیبا برای کاربردهای گوناگون تولید شده و در بازار وجود دارد. امروزه افزایش هزینه چرم طبیعی و آگاهی عمومی ‌از ظلم به حیوانات، خوشبختانه راه را برای توسعه پارچه ای که بسیار شبیه به چرم واقعی بوده و ساخته دسته بشر ‌است، هموار کرده است. چرم مصنوعی دوست دار حیوانات و جایگزینی به صرفه و مناسب برای تولید محصولات چرمی است. از چرم مصنوعی ‌برای ساخت لوازم داخلی خودرو، مبل، صنایع دستی، کیف، کفش و … استفاده ‌می‌شود. این چرم، در حرارت و فشار بالا تولید ‌می‌شود، به همین دلیل استحکام و کیفیت فوق العاده ای دارد. چرم مصنوعی طرح‌دار دارای طرحها‌ی زیبایی از جمله پوست مار، طرح سنگ و… است. از چرم مصنوعی طرح دار برای ساخت کیف، کفش و لباس استفاده ‌می‌کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 2 =