ذهن ثروتسازم من را میلیاردر کرد

برای میلیاردرشدن، نیازی نیست که لزوماً یک کارآفرین برتر یا یک نخبه خلاق باشید، همین که بتوانید یک روش درست و اصولی را در کسب و کارتان پیاده کنید می توانید ثروتمند شوید. من کسب و کاری را در حوزه ی روغن با تکیه بر  تجارت نوین و با پول مشتری آغاز کردم و پس از گذشت مدتی توانستم به درآمد میلیاردی که رویای کودکی ام بود برسم.

روغن آفتابگردان در ایران

امروزه در بازار محصولات غذایی یافتن روغن آفتابگردان در ایران امری بسیار دشوار است، چرا که متاسفانه به دلیل تولید انبوه روغنهای غیر طبیعی توسط شرکتهای مختلف، شهروندان قادر به تشخیص نوع اصل و طبیعی این محصول نبوده و بدون اطلاع و آگاهی از مضرات و خطرات احتمالی روغنهای غیر طبیعی، آنها را تهیه کرده و مورد استفاده قرار می دهند که همین امر منجر به بروز خطرات جبران ناپذیری می شود.

 شاید به جرات بتوان گفت که روغن آفتابگردان طبیعی یکی از مرغوب ترین و مطمئن ترین روغنهای گیاهی است که استفاده مداوم از آن، نه تنها مشکل ساز نمی شود بلکه به سلامت قلب و عروق کمک کرده و باعث کاهش فشار خون، افزایش کلسترول خوب خون و کاهش تری گلیسرید و کلسترول بد خون می شود.

روغن ارده یک لیتری

جالب است بدانید روغن ارده یک لیتری از دانه های آسیاب شده و پوست کنده کنجد تهیه می شود؛ رنگی کرمی رنگ متمایل به سفید دارد؛ ارده بروجرد به حالت مایع است و با یک هم زدن یا تکان دادن سریع می توان از ته نشین شدن مواد آن جلوگیری کرد.

ارده بروجرد به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند؛ سزامول، یک ماده شیمیایی طبیعی که در دانه‌های کنجد و روغن کنجد یافت می‌شود، دارای خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ضد پیری است و به کاهش التهاب در بدن کمک می کند. ارده بروجرد حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی است، همچنین سرشار از چربی های تک غیراشباع ضد التهابی است. این محصول همچنین سلامت مغز را تقویت کرده و از سلول‌های عصبی محافظت کنند.

 

روغن کنجد سنتی

همانطور که می دانید روغن کنجد سنتی پر از خاصیت است و قیمت خوب و خواص آن محصول باعث افزایش خرید این محصول شده است. روغن کنجد یک ضد آفتاب طبیعی است. کرم ضد آفتاب تمام شد؟ روغن کنجد در کمک شماست. ۳۰ دقیقه قبل از اینکه زیر نور آفتاب قرار بگیرید، مقدار زیادی روغن کنجد را روی پوست بمالید.

خواص آنتی اکسیدانی موجود در روغن یک لایه محافظ روی پوست ایجاد می کند و از پوست شما در برابر نفوذ اشعه های مضر UV محافظت می کند.

روغن کنجد به جلوگیری از پیری زودرس کمک می کند. روغن کنجد سرشار از آنتی اکسیدان است و اثر معکوس کننده سن بر روی پوست دارد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + پانزده =