راز مهر به مهر میلیادر شدن

همه ما آرزو می‌کنیم که بتوانیم در سنین جوانی هر چه زودتر میلیارد شویم و همواره برای تحقق این امر به دنبال یافتن رازهای میلیاردر شدن هستیم.

صابون گوگرد

گوگرد ماده ای معدنی دارای خواص بی نظیری برای درمان آکنه دارد شاید بگویید گوگرد چه ارتباطی به آکنه دارد و خواص صابون گوگرد برای صورت چیست؟ استفاده از واژه گوگرد ذهن مخاطبین را به کلاس درس و علوم طبیعی سوق می دهد و تداعی کلاس علوم می باشد از این عنصر غنی در طب پزشکی و پزشکی طبیعی برای درمان آکنه و بیماریهای پوستی استفاده می نمودند و از قرنهای پیش مورد کاربرد بوده است. گوگرد عنصری فراوان و قابل دسترس می باشد و به کارگیری این ماده در فرمولاسیونهای شیمیایی آسان می باشد که در بسیاری از نسخه های درمان آکنه به کار گرفته می شود.

صابون زعفران

همان طور که می دانید نظافت یکی از مهم ترین برچسبهایی است که نشان دهنده ی شخصیت یک انسان است. استفاده از انواع صابون در مدلهای مختلف همانند صابون زعفران، زیتون یا انار که بیشتر در رودبار تولید می شود توانسته است کمک شایانی به انسانها در این زمینه نماید. اما ماهیت صابون چیست و از موادی ساخته شده است همان طور که می دانید صابون از برخی از روغنهای گیاهی و حیوانی و همچنین ترکیباتی مثل پتاسیم هیدروکسید و یا سدیم هیدروکسید و غیره و سایر افزودنیهای دیگر تشکیل شده است. شرکتهایی در جهان قله های موفقیت را کسب خواهند کرد که بتوانند محصولات خود را با تنوع زیادی به بازار عرضه کنند به عنوان مثال شرکتی که در زمینه تولید صابون فعالیت دارد باید در لیست محصولات خود صابون زعفران نیز داشته باشد.

چیبس خانگی

یکی از خوراکیهایی که از قدیم تا به امروز طرفدار بسیاری داشته چیپس خانگی است که با طعمهای فلفلی، نمکی، پیاز جعفری، سرکه ای و غیره تولید شده و به همراه ماست و خالی میل می شود که انتخاب آن سلیقه ای است، این محصول بعد از تولید و ارائه به بازار مشتریان بسیاری پیدا کرده و در خارج از ایران نیز داوطلب چیپس هستند که ایران در این زمنیه فعالیت بسیار گسترده ای را آغاز کرده و تجارت این نوع محصول به تمامی کشورهای همسایه شروع نموده است و اندکی از سود بسیار بالای آن را به دولت برای بهبودی وضعیت اقتصادی می دهند. یکی از بهترین محصولات خوشمزه که می توان در منزل خود بعد از رنده سیب زمینی می توان درست کرد چیپس خانگی بوده که بسیار راحت و به صرفه است و هیچ گونه مواد افزدونی و نگهدارنده نداشته و با یک عشق شروع به پخت آن می کنند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =