راهی که ثروتمند خودساخته طی کرده اند

از جمله غلات پرمصرف در بین افراد برنج می باشد که جایگاه خوبی در بین ایرانی ها دارد و فعالیت در این زمینه موجب رشد و پیشرفت می گردد، ثروتمندان خودساخته برای ثروتمند شدن راهی درست را انتخاب کردند و با جدیت تمام مسیر را طی کردند، شما نیز می توانید در حوزه انواع برنج هایی که به شما معرفی کنیم مشغول به کار شوید تا تبدیل به فردی ثروتمند شوید.

برنج قهوه ای

امروزه کمتر کسی درباره مشخصات و فواید بی نظیر برنج قهوه ای هاتی کارا اطلاعاتی دارد قصد داریم در این مطلب شما را با این خوراکی فوق العاده آشنا کنیم.

این نوع از دسته غلات سبوس دارد می باشد که حین برداشت فقط پوسته اصلی و رویی آن برداشته می شود به همین دلیل خاصیت خودش را حفظ کرده است و طعمی بهتر از برنج سفید را دارد.

جالب است بدانید ارزش غذایی این نوع بسیار بالا بوده و مصرف آن می تواند تا حدی به پایین آوردن فشار خون کمک کند همچنین دارای انواع ویتامین های مختلف همچون: D و B می باشد و افرادی که از این کمبودهای معدنی رنج می برند می توانند با مصرف این خوراکی تا حدی آن را در بدن خودشان جبران کنند.

برنج کامفیروز

عوامل زیاد و متعددی در بالا رفتن قیمت برنج کامفیروز درجه یک به صورت کیلویی دخیل است.

یکی از این عوامل وجود واسطه ها و دلال ها می باشد که توانسته اند از در این بازار از آب گل آلود برای خود ماهی بگیرند پس با حذف این افراد می توان قیمت ها را به نحو قابل توجهی کاهش داد.

از ویژگی های پخت این نوع برنج که بسیار مورد توجه قرار گرفته است این می باشد که بسیار سریع در حین پخت قد می کشد و مدت زمان کوتاهی را برای پخت به خود اختصاص می دهد به همین دلیل است که بسیاری از رستوران ها برای سریع تر آماده شدن پلو های خود از این نوع استفاده می کنند.

برنج سیاه دانه

همانطور که مستحضر هستید طرز پخت برنج سیاه دانه مانند انواع دیگر برنجها می باشد و تنها فرق آن این است که کمی بیشتر نیاز به پخت دارد، در حقیقت با پخت بیشتر طعم و بو خاصی ایجاد می شود که فضای آشپزخانه را معطر می کند و این موضوع مورد توجه همگان قرار گرفته است که افراد از این برنج در وعده های غذایی خود استفاده می نمایند.

همچنین روشهای پخت این برنج می تواند به صورت کته و یا آبکشی باشد که افراد از این روشها برای پخت استفاده می کنند و قابل ذکر است که هرکدام آنها مزایای خاص خود را دارند، برای مثال پخت به روش کته باید چند ساعت قبل برنج خیس داده شود تا به خوبی پخته شود اما در پخت آبکشی نیاز است شب قبل برنج خیس داده شود تا به بهترین حالت برنج آماده شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =