رسیدن به اوج موفقیت با محصولات جادویی

پرورش مهارتهای ثروتسازی شما را به ثروت بی نظیری رهنمون می سازد. در هر زمینه ای، هر چقدر توانمندی های بیشتری داشته باشید و آنها را بیشتر پرورش دهید شانس رسیدن به موقعیت های مطلوب نیز برای شما بیشتر می شودمن با ورود به دنیای تجارت به این درک رسیدم و توانستم سود سرشاری را عاید خود و اطرافیانم کنم.

در ادامه دوست دارم شما را با محصولات درجه یک خود آشنا کنم.

ملحفه یکبار مصرف بزرگ

با استفاده از ملحفه یکبار مصرف بزرگ می توان نیاز ضروری مراکز درمانی و بیمارستان ها را در زمینه منسوجات یکبار مصرف پوشاننده تخت، برطرف کرد.

یکی از موارد مهم در زمینه خدمات در بیمارستان ها، مراکز درمانی- بهداشتی و هتل ها، تامین ملحفه یکبار مصرف این بخش ها است که می توان از ملحفه یکبار مصرف بزرگ برای این نیاز بهره گرفت.

در واقع یکبار مصرف بودن این ملحفه ها باعث شده که به طور رایج از آنها در محیط هایی که نیاز به تعویض مداوم ملحفه دارند، استفاده شود.

از ملحفه یکبار مصرف به منظور روکش برای تخت، صندلی و سطوحی که ممکن است به سرعت آلوده شود، استفاده می کنند چرا که پس از استفاده و ایجاد آلودگی روی آن ها، به راحتی با یک ملحفه دیگر جایگزین خواهند شد.

ملحفه هتلی سفید

ملحفه های هتلی سفید رنگ مشخصات خاصی دارند که در اینجا به تشریح این مسئله می پردازیم.

این ملحفه ها متناسب با سایز تخت های هتلی طراحی و دوخته می شوند و می توان سایر کالاهای خواب موجود آنها ست کرد.

الیاف ملحفه هتلی سفید ملایم و بسیار خنک است در فصول گرما جایگزین مناسبی برای پتو محسوب می شوند.

بافت نرم‌ و صافی دارند به همین خاطر زیاد چروک نمی شوند و پس از هر بار اتو کشیدن نو و تازه به نظر می رسند.

جنس این ملحفه ها مرغوب بوده و پرز پرز نمی شوند و جذب بهتری دارند.

ملحفه کشدار یکبار مصرف

ملحفه های کشدار در مدلهای مختلفی تولید می شوند، که می توان به ملحفه های کشدار یکبار مصرف طرح اسپرت، ملحفه های کشدار طرح سه بعدی، ملحفه کشدار دار حاشیه دار، ملحفه کشدار طرح سنتی و غیره اشاره کرد.

ملحفه کشدار یکبار مصرف برای تشک تخت نوجوانان و جوانان استفاده می شود و طرحهای این مدل ملحفه شامل طرحهای ورزشی می شوند.

ملحفه کشدار طرح سه بعدی، یکی دیگر از مدلهای ملحفه ها می باشد، که فروش خوبی این روزها دارد منظور از طرح سه بعدی بودن این ملحفه این است، که هنگامی که به آن نگاه می کنید زاویه ای خاصی از طرح روی ملحفه را مشاهده می کند یعنی طرح روی آن به صورت زوایه و بعد دیده می شود که می تواند دکوراسیون اتاق خواب را زیبا و شیک کند. 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =