رنگ نسوز استیل صنعتی

یکی از پر طرفدارترین و بهترین رنگ روغنی صنعتی نسوز، رنگ سفید آن می باشد که بسته به محیط و قطعه مورد نظر از آن استفاده می گردد.

قبل از خرید با مشاوران حرفه ای آراد برندینگ ارتباط بگیرید.

مواد و ترکیباتی که در ساخت این ماده صنعتی به کار رفته است بسیار خاص و جالب می باشد، در ساخت آن از رزینهای مختلف معدنی تشکیل شده از سیلیسیم و اکسیژن است و این ترکیبات بسیار مقاوم می تواند دمایی بالغ بر هفتصد و پنجاه درجه را تحمل کند، در برخی از نمونه های آن حتی تا هزار درجه را می تواند تحمل نماید.

مهم ترین و اصلی ترین کاربر رنگ صنعتی نسوز برای جلوگیری و حفاظت قطعه از دمای بسیار زیاد می باشد، اما از رنگ صنعی نسوز به دلایل دیگر نیز استفاده می کنند.

از جمله مواردی که به صورت صنعتی بسیار کاربردی می باشد استفاده از رنگ جدولی مقاوم در مقابل حرارت و نسوز است، این رنگها در برابر حرارت و شعله مقاومت بالایی دارند و تغییر نمی کنند، رنگهای مختلفی مانند سفید و مشکی و قرمز از این مدل رنگ بسیار کاربردی وجود دارد.

در قسمتهای مختلف صنایع و کارخانه جات که حرارت و شعله در آنها وجود دارد و موجب خرابی و خرده شده این قسمتها می گردد، از رنگ نسوز استفاده می شود، این ماده یک لایه بر روی قسمت مورد به حساب می آید که از خرابی و خرده شدن قطعه در برابر حرارتهای بعضا بالا جلوگیری کند.

همچنین شکل ظاهری بسیار شیک و زیبایی هم داشته باشد، این مدل از رنگها در دودکشهای خانه نیز استفاده می گردند که به حالت فصلی و یا مداوم در معرض شدیدترین و بالاترین دماها می باشند.

رنگ نسوز صنعتی

رنگ صنعتی نسوز و یا رنگ مقاوم حرارتی، از قطعه و قسمت مورد نظر در برابر نوسات دما نیز به خوبی مراقبت می کند و از سطوحی مانند کوره ها، قطعات داخلی و خارجی موتور، لوله کشیهایی که در معرض دماهای بالا قرار دارند بسیاری از دودکشها که همگی با وجود رنگ نسوز صنعتی به مراقب عمر و ماندگاری بیشتری پیدا خواهند کرد،

 

این رنگ به علت وجود مواد مختلف در آن و ترکیب خاصی که در ساختن و تولید آن به کار می رود می تواند از وسیله و یا قطعه در برابر دماهای بالا و مداوم به خوبی محافظت نماید.

به دلیل اینکه این نوع از رنگ با سرعت بسیار بالایی خشک می شوند و همچنین می توان به راحتی با آنها سطحی را رنگ آمیزی کرد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته اند، تا جایی که می توان تضمین کرد این نوع از رنگ نهایت تا ۱۰ دقیقه خشک شوند اما در سرعت خشک شدن آنها عوامل و شرایط محیطی را نیز باید مد نظر گرفت شود به عنوان مثال قطعا سرعت خشک شدن این نوع از رنگ در فصل تا بستان که هوا گرم است نسبت به فصل زمستان و پاییز که هوا رطوب داشته و سرد خواهد بود متفاوت است، اما اگر بخواهیم به صورت کلی در نظر بگیریم سرعت خشک شدن این نوع از رنگ بسیار بالا است و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

رنگ نسوز استیل

بسیاری از رنگهای معمولی و ساده زمانی که در برابر حرارت قرار می یگرند اثراتی از رنگ پریدگی در آنها دیده می شود اما رنگ نسوز استیل اگر در باربر میزان حرارت بالاهم قرار بگیرند شما نمی توانید اثراتی از رنگ رفتگی را بر روی آنها ببینید.

میزان براقیت بسیار بالا و همچنین ظاهری بسیار جذاب یکی از ویژگیهای برتر رنگ نسوز استیل که آن را نسبت به مدلهای دیگر رنگ نسوز برتر کرده است.

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود می آید که ما رنگ نسوز نقره ای را تهیه کرده ایم و بعد از خرید آن نمی دانیم که در چه مواردی میتوان از این محصول استفاده کرد؟ به دلیل اینکه رنگهای نسوز به صورت اسپری فروخته می شوند کارکردن و استفاده از آنها بسیار ساده است

انتخاب درست یکی از مهم ترین موارد در تمیزی و زیبایی کار شما است سعی کنید در زمانی که می خواهید وسیله ای مانند صفحه کابینت را رنگ کنید دقیقا رنگی مطابق با آن را خریداری کنید به عنوان مثال رنگ نسوز زرد طیفهای متفاوتی دارد و شما باید دقت داشته باشید که چه نوع رنگی را برای کار خودتان استفاده بکنید، اگر رنگی که انتخاب می کنید درست نباشد دو رنگی بر روی وسیله مورد نظر شما ایجاد خواهد کرد و نتیجه ای جز خراب شدن ظاهر آن وسیله به همراه نخواهد داشت.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =