روز های ثروتمندی را در جوانی تجربه کردم

زمانی که انسانی از رفاه و ثروت کافی برخوردار نباشد و آن را در ایام پرشور جوانی تجربه نکند، قطعا آن زندگی که مطلوب باشد در اختیارش قرار نمی گیرد و در اصل جوانی نکرده است.اما من به وسیله آشنایی با صنعت تجارت میوه خرمالو این فرصت طلایی را در ایام جوانی ام تجربه کردم.

خرمالو موزی

امروزه محصولات کشاورزی بسیار زیادی روزانه تولید می شود که با هر روز با قیمت خریدهای مختلفی در دسترس عموم قرار می گیرند، خرمالو موزی یکی از محصولات بسیار خوشمزه می باشد که در جهان  جزء محبوب ترین مدلهای میوه استوایی می باشد. بدون شک میوه ها و سبزیجات جزء مهمترین مواد غذایی ما انسانها هستند و نقش مهمی در حفظ  سلامت انسان ایفا می کنند. پتانسیلهای افزایش سلامت ما با مصرف میوه ها به دلیل وجود اجزای معدنی و غذایی بالا در گیاهان به  عنوان مواد غذایی سالم می باشد. در میان میوه خرمالو یکی از این میوه های بسیار مغذی است زیرا دارای فعالیت آنتی اکسیدانی قوی است که می توانند به خوبی باعث از بین رفتن سلولهای سرطانی در افراد شوند به همین دلیل برای داشتن بدنی به دور از بیماری حتما این میوه لذیذ را به لیست غذایی خود اضافه کنید.

خرمالو

هر چقدر میوه خرمالو رسیده تر باشد میزان گس بودن آن کمتر حس می شود و گوشت آن به رنگ زرد، نارنجی یا قهوه ای تیره متمایل است و میزان رسیدگی خرمالو باعث می شود تا کاسه گل آن راحت تر از گوشت جدا شود و هسته داخل میوه در حالت نارس و کال به صورت بادامی شکل می باشد. ویتامینها و خواص غذایی که در این میوه یافت می شود شامل موارد زیر می باشد.این محصول سرشار از ویتامینهای آ، بی یک، بی دو، بی سه، سی، بتاکاروتن، کلسیم، گوگرد، پکتین، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم می باشد و به همین جهت برای رشد و نمو کودکان بسیار مفید شناخته شده است.درست است که خرمالوی غیر گس بیشتر مورد پسند مردم است و همچنین بیشتر مورد مصرف قرار می گیرد، اما در خرمالوی گس ترکیباتی وجود دارد که به باز کردن منافذ پوست بسیار کمک می کند و در نتیجه باعث جوان و درخشان شدن پوست می شود.

خرمالو سیبی

تسورونوکو که به خاطر رنگ قهوه ای تیره اش به عنوان خرمالو سیبی فروخته می شود، به عنوان خرمالوی دارچین برای طعم تندش نیز شناخته می شود، و Hyakume، به عنوان شکر قهوه ای نیز استفاده می کنند. معمولا میوه ها داری مقادیری ویتامین و قندهای فراوان هستند که بدن انسانها به شدت به آن نیاز دارد و در صورت مصرف نکردن میوه بدن دچار اختلالاتی می شود که گاهی وقتها حتی نیاز به درمان دارند جهت جلوگیری از هر گونه بیماری باید میوه مصرف شود پیشنهاد ما خرمالو سیبی است که خاصیت فراوانی دارد. جهت تهیه این میوه خوش رنگ و خوش طعم، به مجموعه ی ما مراجعه کرده و این محصول را به صورت عمده خریداری کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =