روش ابداعی و نوین برای کسب درآمد ثابت

از روش های دستیابی به موفقیت و فراهم نمودن یک درآمد ماهیانه ثابت پیدا کردن یک کسب و کار پرسود و در عین حال کم سرمایه می باشد که در این مورد فرآورده های غذایی مانند ترشی از طرفداران بسیار زیاد و سود مناسبی برخوردار می باشد.

ترشی لیته گل کلم و هویج

از گذشته تاکنون مخلفاتی چون ترشیجات، جزو بخش های خوشمزه سفره های ایرانی بوده که یکی از فاکتورهای اصلی برای خوش آب و رنگ کردن غذا و لذت بیشتر از آن محسوب می شود و ترشی لیته گل کلم و هویج بازاری با طعم بی نظیر خوشمزه اغلب از ترکیب شدن سبزیجات با سرکه یا آب نمک و به شکل های مختلفی تهیه می شود.

تفاوت اصلی ترشی ها در اندازه خرد شدن آن می باشد، به علاوه با توجه به ذائقه افراد می توانند دارای ادویه های متنوعی باشند و ترشی لیته یک مورد از ترشیجاتی است که رواج بیشتری بین تمامی خانواده ها دارد که در آن سبزیجات به اندازه خیلی ریز و متوسط خرد می شوند، ترشی بندری و هفت بیجار را می توان از چاشنی های دلچسب محلی نواحی شمالی و جنوبی کشور به حساب آورد.

ترشی گل کلم سفید با هویج

در گذشته که یخچال و فریزر جایی در زندگی انسان ها نداشتند، یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از فساد مواد غذایی، ترشی انداختن بود که در این مطلب به معرفی انواع ترشی، همچنین ترشی کلم سفید رستورانی زرد رنگ خواهیم پرداخت و در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد که ترشی گل کلم سفید با هویج چه خواصی دارد؟

رفته رفته این محصول به یکی از بهترین ترکیبات همراه با غذا تبدیل شد که در کنار بسیاری از غذاهای ایرانی به عنوان مزه ی مکمل استفاده می شود و در تهیه ترشی کلم سفید رستورانی باید توجه داشت که تردی بافت محصول حفظ شود و همچنین رنگ زیبایی داشته باشد تا توجه مهمان رستوران به ترشی جلب گردد و طعم آن مورد قبول آن ها قرار گیرد.

پیاز ترشی قزوین

یکی از خوراکیهایی که همواره در کنار غذاها استفاده می شود سالادها و ترشیجاتی مانند پیاز ترشی قزوین و سیر ترشی بوده که می توان آن را یکی از بهترین و خوشمزه ترین نوع این ماده غذایی عنوان کرد که در شهرهای قزوین، اهواز و اصفهان با روشهای مختلف تهیه می کنند که معمولا در کنار سفره های ایرانی به عنوان یک ماده استفاده می شود.

خوراکی خوشمزه ای که راحت آماده می‌شود و می‌توان آن را مصرف نموده همچنین برای بدن بسیار مفید می باشد که معمولا از پیاز سفید در تهیه آن استفاده می شود. این ترشی را با پیاز، نمک و سرکه آماده کرده و به آن زمان می دهیم تا کاملاً جا بیفتد سپس آن را مصرف نمایید. پیاز دارای خواصی بوده که برای بدن بسیار مفید می باشد.

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =