رویای میلیاردر شدنم با تولید بیسکویت تحقق یافت

از ابتدای جوانی همیشه یک رویا و هدف داشتم که آن هم رسیدن به یک درآمد میلیاردی بود، پس از تحقیق و دیدن آموزش های زیادی از اساتید پا به عرصه تجارت و تولید انواع بیسکویت گذاشتم که سبب رسیدن به هدف ثروتمندی ام بود.

بیسکویت پذیرایی

از مواردی که توام بوده با گرانیهای اخیر قیمت آن مماس بوده با دیگر محصولات بیسکویت پذیرایی و کیک و کلوچه خرمایی است که در حجم و اندازه های مختلف با توجه به کاربردهایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال اگر به صورت انفرادی مصرف شود به شکل واحد و تکی خریده می شوند اما اگر قرار باشد به شکل زیاد مصرف شود نمونه بسته بندیهای پذیرایی تهیه آن مقرون بصرفه است.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژیها ابزار آلات که برای تولید بیسکویتهای پذیرایی می شود خریدهای عوام نیز با توجه به تنوع محصولات چه به صورت تکی به صورت عمده بسیار کاربردی و مفید بوده است امروز دیده شده که حتی این بیسکویتها در بستنی هم کاربردهای زیادی دارند و طعم لذیذ و خوشمزه خنکی را به مصرف کننده می دهد.

اگر بخواهیم بگوییم و مقایسه کنیم که بهترین بیسکویت پذیرایی و کلوچه زعفرانی چیست و چگونه است باید در جواب این سوال گفت که این مورد به خاطر سلیقه ای بودند و اینکه نظرات متفاوتی وجود دارد. همچنین ذائقه های گوناگون کمی انتخاب بهترین بیسکویت پذیرایی را برای ما سخت می کند اما در این زمره شرکتهایی که به خوبی عمل کرده و توانسته اند نیازهای مخاطب شان را بنا بر سلیقه های گوناگونی که وجود دارد برطرف سازند.

بیسکویت

برای تولید بیسکویت تخم مرغ و کره و شکر را درون یک ظرف بریزید و با همزن حدودا دو دقیقه آن را هم بزنید تا یکدست و کرم رنگ شود باید حتماً بافت آن بسیار روان باشد سپس آرد را که از قبل چند مرحله آن را الک کرده اید را آرام آرام به موادمان اضافه می ‌کنیم بهتر است که با لیسک به صورت دورانی آن را هم بزنید و سپس سویق سنجد و دارچین را هم الک کرده و آرام آرام به آن اضافه نمایید در این مرحله می توانید از انواع مختلف آجیل‌ها و مغزها هم استفاده کنید مانند مغز تخمه آفتابگردان آیا تخمه کدو یا حتی پسته می توانید استفاده کرده و با آن اضافه نمایید و بعد از اینکه موادتان کاملاً یکدست و چسبنده شد حدود ۱۰ دقیقه آن را در یخچال می گذاریم تا کمی سرد شود.

بیسکویت بادامی

طرز تهیه بیسکویت بادامی های مرغوب و باکیفیت فله در کارخانه ها و کارگاه های تولیدی ما بسیار راحت و آسان با دستگاه های بزرگ تخصصی در این کار انجام می شود برای خوشمزه تر کردن هر کدام از آنها از حرارت ملایم در هنگام پخت استفاده شده بیسکویت های عالی با سبوس طبیعی و خوشمزه که در واقع برای بدن شما فواید و خاصیت های خوبی دارد و در صبحانه و در عصرانه در کنار نوشیدنی های خود مثل شیر و چای و قهوه می توانید این بیسکویت ها را تهیه و خوردن آنها در کنار مهمان ها و خانواده خود نهایت لذت را ببرید چون بیسکویت های متفاوت و متمایزی با محصولات موجود در بازار هستند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =