ریش تراش خط زن چینی

ریش تراش خط زن چینی

جالب است بدانید که ماشین ریش تراش ابزاری نیست که تولید آن مربوط به دهه های اخیر باشد و بتوان آنرا یک ابزار نوین دانست، ماشینهای ریش تراش برای اولین بار در حدود ۸۰ سال پیش تولید شد.

این دستگاه که اولین نمونه برقی این ابزار بود برای آسانتر شدن فرآیند اصلاح اختراع شده بود، این ماشین که در سال ۱۹۳۰ توسط جیکوب شیک ساخته شد اولین ماشینی بود که به صورت برقی و بدون نیاز به کرم یا برس می توانست مو را اصلاح کند.

قیمت پایین محصولات مجموعه آراد برندینگ در کنار کیفیت بالای آنها علاوه بر پیش انداختن شما در رقابت قیمتی با دیگر عرضه کنندگان محلی می تواند موجب رضایت بیشتر مشتریان از فروشگاه شما شده و آنها را برای خرید بیشتر به سمت بازار شما سوق دهد.

از دیگر ویژگیهای کالای این مجموعه مطابق بودن آن با استانداردهای بین المللی در این عرصه است که سبب می شود علاوه بر بازار گسترده ای که در ایران دارد بتواند به عنوان محصولی صادراتی انتخاب شده و سودهای کلانی را عاید تجار عرضه کننده آن کند.

ریش تراش خط زن و صفرزن با کیفیت

پیش از این با انواع دسته بندیهای دستگاه ریش تراش آشنا شدید، توجه داشته باشید که این ابزار امروزه در انواع ریش تراش خط زن و صفرزن برای اصلاح حرفه ای تولید شده و بدست مشتریان می رسند.گروه تجاری این مجموعه نیز از عرضه کنندگان عمده این محصولات با کیفیت بالا در سطح کشور می باشد که می تواند با فرآیند نوینی که در فروش خود بکار گرفته است، قیمت محصولات را تا حد زیادی برای مصرف کننده کاهش دهد.

برای افرادی که قصد دارند ریش تراش را در خانه استفاده کنند می توان مدلهای شارژی را پیشنهاد کرد، این مدلها از پرداخت هزینه اضافی برای باتری جلوگیری می کند و با توجه به دسترسی دائمی به برق که در خانه وجود دارد هیچگونه مشکلی برای استفاده از آن بوجود نخواهد آمد.

همچنین با توجه به جریان ثابت و کنترل شده ای که این نوع از ریش تراش در اختیار موتور محرکه آن قرار می دهد، عمر مفید مدل شارژی نیز بیشتر خواهد بود.

از جمله امروزی ترین شکل از ریش تراشها به صورت برقی است که به صورت بیسم و باتری دار، با سیم و شکل و طرح مختلف چون تیغ دار و چرخشی و از همه مهم تر شکل نوین از ریش تراش یعنی ریش تراش ضد آب تولید می شود که در بازار کشور در برندهای متنوع به فروش می رسد.

ریش تراش چینی

یکی از غولهای اقتصادی که در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی بسیار کارآمد است، کشور چین می باشد، با توجه به این مسئله می توان گفت ریش تراش چینی نیز جز محصولاتی است که عمده بازار فروش این کالا را به خود اختصاص می دهد فقط یک نکته اساسی در خرید این نوع محصول این است که دقت کنید ریش تراش با کیفیت چینی خریداری کنید.

ریش تراشها که اغلب به صورت برقی می باشند خود دارای انواع مختلف است که با توجه به نیاز پوستی قابل خرید است از جمله مهم ترین نوع از آنها، ریش تراش  دورانی و ریش تراش مستطیلی تیغ دار است.

ریش تراش برقی دورانی: این نوع ریش تراش که به ریش تراش چرخشی هم معروف است اغلب دارای دو یا سه تیغ دایره ای شکل است، این نوع ریش تراشها برای انجام عملکرد خود، مستقیم به پوست نمی چسبد و برای حذف موهای ضخیم و سیاه بسیار کارآمد می باشند، از طرفی به دلیل عدم تماس مستقیم با پوست برای افراد با پوست حساس توصیه می شود، اما یکی از معایب این ریش تراشها این است که برای افرادی که می خواهند موی صورتشان یکدست شیو شود، مناسب نیست.

ریش تراش برقی تیغ دار: شکل ابتدایی از ریش تراشهای برقی، نوع تیغ دار است، این نوع ریش تراشها کاملا با پوست در تماس است و پوست را صاف و یکدست از موهای زائد عاری می کند این نوع از ریش تراشها چون به سطح پوست نزدیک تر می شود می تواند کمی برای پوست حساس، مشکل ساز باشد، در ساخت این نوع، اغلب از دو و یا چند تیغه به صورت افقی استفاده شده که در هنگام استفاده اغلب دست باید به طرف چپ و راست حرکت داده شود که عمل حذف موی زائد به خوبی انجام شود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =