ساختن سرمایه ای فوق العاده با شغلی راحت

اگر شما هم میخواهید فردی سرمایه دار شوید و بتوانید در بیم اطرافیانتان اعتبار کسب کنید بهتر است وارد شغلی پولساز مانند بوقلمون شوید. ما در این مطلب اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه می‌دهیم.

بوقلمون زنده

اگر هدف شما بر این باشد که فقط در استان خودتان این محصول را پرورش بدهید و یک سری بازار هایی را برای خودتان پیدا کنید، قیمت بوقلمون زنده بسیار مهم است شما جامعه ی هدف را برای خودتان محدود انتخاب کردید. جامعه ی هدف شما باید کل کشور باشد و مشتریانی از کل کشور برای محصولتان بتوانید جذب کنید. می توانید نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازار های صادراتی هم فعالیت کرده و از ظرفیت های بازار صادراتی استفاده کنید. وقتی کشور های اطراف ایران را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که این کشور ها یک آمار وارداتی فوق العاده ای در این محصول دارند و بوقلمون را از یک سری کشور های اروپایی وارد می کنند.

بوقلمون بوربون

آشنایی با قیمت بوقلمون بوربون برای خریداران بسیار مهم است. این پرنده بزرگ تعداد ۸۲ کروموزوم و در هر دقیقه ۲۰۰ الی ۲۵۰ عدد تعداد ضربان قلب دارد و تولید مثل آن همانند اردک و غاز انجام می گیرد و در نوع ماده، اسپرم خدود ۵ تا ۷ روز می تواند زنده باقی بماند. این حیوان بین ۲۳۰ الی ۲۴۰ روز تخمگذاری را آغاز می کند و از طریق نحوه گرفتن شاهپرها می توان نوع ماده یا نر را تشخیص داد، فرآیند نوک چینی بوقلمون در ۲ الی ۵ هفتگی صورت می پذیرد. بوقلمون نیز همانند دیگر حیوانات از رنگ و ظاهری متفاوت و نژادهای گوناگونی برخوردار می باشد که گونه های آن عبارتند از: – یوقلمون برنز سینه پهن – بوقلمون اسلیت – بوقلمون سیاه – بوقلمون سفید – بوقلمون نارگنست – بوقلمون رویال پالم – بوقلمون بوربون قرمز.

بوقلمون پرورشی

اروپاییان به بوقلمون turkey می گویند زیرا در اولین بار از سمت ترکیه این محصول وارد اروپا شد و در کشور ایران با این حیوان بخاطر رنگی که دارد و در زیر نور آفتاب تغییر می کند که به پارچه ای که این سبک باشد نیز بوقلمون گفته می شود. و قیمت بوقلمون پرورشی بسیار مناسب است.

پرورش بوقلمون نسبت به دیگر طیور بصرفه تر بوده که با هزینه ۳ کیلو دان پرنده ۱ کیلو گوشت می دهد.

برای ارسال این محصول سعی شده تا تعداد بیشتری در یک جعله پلاستیکی قرار گرفته شود و بتوان با آن تا شهرهای مختلف کشور فرستاده شود و با افزایش حجم فروش این محصول می توانید با پرداخت یک مرتبه هزینه ارسال را پرداخت کرده و مبلغ کمتری پرداخت نمایید.

سفارش بوقلمون زنده از خود تولید کننده قطعا سود بیشتری داشته باشد و هزینه کمتری را بدلیل حذف واسطه پرداخت می کنید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =