ایده برای ساخت استیکر

 

دوست دارین استیکر درست کنین؟

توضیح خاصی فکر نکنم داشته باشه، همین اشکالی هستن که معمولا کوچیک و ساده هستن و جاهای مختلف می شه ازشون استفاده کرد، اسمشون استیکره.

اول بریم ببینیم چجوری می شه استیکر درست کرد، بعدش ایده هایی که برای درست کردنشون دارم رو می نویسم.

۱_ توی مرحلۀ اول باید شکلی که برای استیکرتون انتخاب کردید رو روی کاغذ داشته باشین. می تونید توی اینترنت دنبال عکس بگردین و پرینت بگیرین، و یا خودتون طرح مورد نظرتون رو نقاشی کنین. اگر روش اول رو انتخاب می کنید، بهتره کاغذتون گلاسه باشه تا استحکامش بیشتر باشه، ولی کاغذ ساده هم جواب می ده. اگر هم روش دوم رو انتخاب می کنید، بهتره از مقوا استفاده کنید، ولی گر مقوا در دسترس ندارید همون کاغذ ساده کارتون رو را می اندازه.

به این نکته توجه کنید که برای ساخت استیکر طرح رو با یک روان نویس مشکی دور گیری کنید خودشو برجسته تر نشون می ده و تفاوت رنگ ها به خوبی مشخص می شه.

۲_ مرحلۀ دوم اینه که طرح با چسب نواری پهن و بزرگ پوشانده بشه. مراقب باشید هوا در زیر چسب جمع نشه تا شکل استیکرتون رو خراب نکنه. این کار رو روی هر و طرف طرح انجام بدین. هدف از چسب زدن اینه که استیکر اگه خیس شد، آسیب زیادی نبینه و همین طور استحکامش بیشتر بشه تا پاره نشه.

۳_ بعد می تونید دورش رو ببرید و استیکر شما آماده س! وقتی دارید این کار رو می کنید می تونید اگر که دوست دارید کمی سفیدی دورش باقی بذارید. این طوری:

از استیکر ها می تونید برای تزیین اتاق یا جلد کتاب دفتر، درست کردن بولت ژورنال یا پلنر، درست کردن جا کلیدی، و خیلی کار های دیگه استفاده کنید!

حالا بریم سراغ ایده های من!

۱_ می تونید چند تا رنگ برای ساخت استیکر انتخاب کنید و از هر رنگ چند تا استیکر بسازید. مثلا یه گروه استیکر آبی، یه گروه طلایی، و… . اینجوری مجموعه ای از رنگ ها رو به صورت استیکر پیش خودتون دارید. دسته بندی رنگ ها یادتون نره.

۲_ به یکی از فیلم/ سریال/ کتاب های مورد علاقتون فکر کنید و کاراکتر های مورد علاقتون رو توی اون فیلم/ سریال/ کتاب انتخاب کنید. چه چیزهایی درمورد اون شخصیت ها معروفه؟ برای ساخت استیکر هر شخصیت استیکر های وسایل و نماد های معروفش رو درست کنید! (مثلا یک کاراکتر عاشق سیب هست و یا یک شخصیت به استفاده از شمشیر معروفه. استیکر سیب و شمشیر درست کنید.) و بعد استیکر های هر کاراکتر رو دسته بندی کنید.

۳_ در گروه های مختلف اجسام و وسایل، اون هایی که از همه بیشتر دوستشون دارین رو انتخاب کنید و استیکرشون رو بسازید و در آخر استیکر های هر گروه رو دسته بندی کنید! (مثلا توی میوه ها هندونه، طالبی، موز، خیار، سیب، و خربزه رو درست کنید.)

۴_ استیکر حروف اسمتون رو درست کنید و اون ها رو کنار هم روی دیوار بچسبونید!

۵_ چند تا Aesthetic انتخاب کنید و نماد ها و وسایل مربوط بهشون رو استیکر کنید. (Aesthetic به یه سری تم هنری گفته میشه. مثلا برای Cottagecore می شه استیکر قوری، کلاه، لباس روستایی، و گل ساخت.)

۶_ استیکر هایی با پیام های امید بخش درست کنید! (برای مثال روی یکیشون بنویسید: “قوی بمون!” و تزیینش کنید.)

خیلی کار ها میشه با ساخت استیکر  ها کرد! استیکر ساختن می تونه حالتون رو خوب کنه!

مجله اینترنتی توزلو

مجله اینترنتی بازی

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =