ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی  :

این روزها بازار فروش اینترنتی محصولات داغ است، اما آیا همه می توانند در این زمینه موفق شوند؟

عوامل مختلفی در رشد و پیشرفت فروشگاه اینترنتی تاثیر می گذارد. علاوه بر نوع محصولی که برای فروش انتخاب می کنید، استراتژی که خودتان پیاده می کنید و امکانات و ویژگی های فروشگاه خریداری شده نیز مهم است.

در ادامه ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی که می تواند به موفقیت شما کمک کند را گفته ایم :

فروشگاه اینترنتی شما باید ظاهر جذابی داشته باشد

اولین چیزی که در ساخت فروشگاه اینترنتی می تواند یک کاربر را جذب کند، ظاهر سایت است. ظاهر یک فروشگاه را تصاویر، رنگ و تم سایت، نحوه چیدمان مطالب و … تشکیل می دهد. اگر در زمان ساخت فروشگاه اینترنتی، به این نکات توجه نکنید، کاربران سایت خیلی زود خسته شده و سایت شما را می بندند.

از تصاویر با کیفیت در سایت استفاده کنید

مشتری های فروشگاه شما نمی توانند که از نزدیک محصولات را لمس کرده و ظاهر آن را ببینند. بنابراین شما باید طوری از محصولات عکس بگیرید که تمام ویژگی ها برای مثال جنس پارچه، حتی در تصویر هم واضح باشد.

قیمت های رقابتی و مناسب ارائه بدهید

شما می توانید محصولات خود را با قیمتی مناسب تر نسبت به سایر رقبا ارائه بدهید. با این کار فروش بیشتری خواهید داشت.

امکان پرداخت از روش های مختلف را فراهم کنید

این امکان نه تنها به استراتژی شما، بلکه به قابلیت های فروشگاه خریداری شده هم بستگی دارد. فروشگاهی را انتخاب کنید که در آن بتوانید چندین شیوه پرداخت وجه تعریف کنید و هر مشتری با توجه به شرایط خودش، یکی را انتخاب کند.

مراحل خرید و ثبت نام در سایت را آسان کنید

از طراح فروشگاه اینترنتی خود بخواهید که مراحل ثبت نام را تا حد امکان ساده کند. مردم آنقدر وقت ندارند که زمان زیادی را برای خرید از سایت شما صرف کنند.

از طریق پیامک با مشتریان در ارتباط باشید

اتصال فروشگاه اینترنتی شما به سامانه پیام کوتاه، یکی از امکانات مهمی است که باید آن را در نظر بگیرید. شما می توانید از این طریق به مشتریان خود تایید سفارش و موقعیت آن را اطلاع دهید. همچنین در هر مناسبتی به شماره مشتریان خود پیامک زده و آن ها را از جشنواره ها و تخفیف های خود مطلع کنید.

در این محتوا سعی کردم مطالب اصلی و کلیدی که می تواند در ساخت فروشگاه اینترنتی  و جذب و فروش ما موثر باشد را بیان کنم. نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که در مطالب بعدی آن ها را با شما در میان خواهم گذاشت.

مجله اینترنتی توزلو

منبع : mona.hashemi3198

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − یک =