سختی هایی که با کیک بستنی آب شد

در این جامعه با وجود مشکلاتی که دارد راه انداختن کسب و کار با سختی هایی زیادی به همراه دارد آما من با فعالبت در حوزه کیک توانستم سختی هارا به شیرینی تبدیل کرده و به درآمد و سود برسم در این مقاله به بررسی انواع کیک پرداخته شده است.

کیک بستنی

در کیک بستنیِ نرم، به منظور پوشش دادن کیک، از کرم بستنی استفاده می‌شود. هم‌چنین این نوع کیک، می‌تواند کیک سنتی تزیین شده توسط کرم بستنی و نیز از سایر مواد مورد استفاده در صنعت شیرینی‌سازی باشد.

نوع متداول‌تر این نوع کیک، عبارت از کیکی با سه لایه است، یکی از لایه‌ها از کیک تشکیل می‌شود، لایه‌ی بعدی بستنی بوده و لایه‌ی سوم کیکی است که سطح آن نیز به بستنی آغشته می‌باشد.

کیک بستنی یکی از محبوب‌ترین کیک‌ها‌ در جهان،  به‌خصوص در نیم‌فصل اول سال است که روز به روز نیز  بر طرفداران آن افزوده می‌شود. بیش‌ترین میزان مصرفِ این کیک در “آمریکای شمالی“ و “استرالیا“ می‌باشد و در اروپا در حد متوسط از آن استفاده می‌شود. در آمریکا این نوع از کیک با آگهی‌های تلویزیونی سازندگان مشهوری چون: “carvel” و چندین “برند” دیگر مشهور شد و عمومیت یافت.

کیک تولد 

کیک گونه‌ای شیرینی است که خاستگاه اروپایی دارد. اگرچه به باور باستان‌شناسان کیک تولد از زمان‌های باستان وجود داشته‌است، اما تصوری که از کیک امروزی وجود دارد و سه ویژگیِ شیرین بودن، سبکی و بافت اسفنجی را در ذهن مجسم می‌کند، نوعی شیرینی است که از میانهٔ سدهٔ هجدهم به وجود آمده‌است. آرد، شکر، تخم مرغ و کره چهار ماده‌ای هستند که بیش از مواد دیگر در کیک به کار برده می‌شوند. کیک‌ها به‌طور کلی به دو گروه بزرگ غیرچرب یا کیک‌های اسفنجی و چرب یا کیک‌های کره‌ای تقسیم می‌شوند. تفاوت کیک‌های کره‌ای با کیک‌های اسفنجی در اینست که برخلاف کیک‌های اسفنجی حباب داخل این نوع کیک در اثر وارد کردن هوا توسط به‌هم‌زدن شکر و تخم مرغ به وجود نیامده‌است بلکه عامل اصلی در به وجود آمدن حباب در این نوع کیک‌ها، ایجاد گاز در داخل کیک، بخاطر استفاده از یک عامل ورآورنده نظیر بیکینگ پودر است.

کیک شکلاتی

بهترین و خوشمزه ترین کیکی که تا به حال خورده اید کدام بود؟ آیا از کیک شکلاتی تولد خود و دوستانتان خاطره ای دارید؟

خوب می دانیم که امروزه و در حال حاضر مشغله های کاری اجازه نمی دهند تا به انتخاب و تهیه یک کیک تولد خاص بپیردازید اما باید بدانید که تولد در واقع مهم ترین رویدادی است که ما در طول عمرمان آن را تجربه می کنیم پس یقیناً انتخاب یک کیک شایسته و خوشمزه ای که تصویری از ما را به خوبی به دیگران منتقل کند.

شاید فکر کنید که این کارها بچه گانه به نظر می رسد اما سوالی از شما داریم چقدر به خوشحالی خود و خانواده تان و ایجاد شور و اشتیاق و محیطی شاد و مفرح اهمیت می دهید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هشت =