اگر به دنبال فروشگاه برای خرید سنگ مزار برای درگذشتگان خود هستید با توجه به تجربه خودم در خرید و نصب سنگ قبر حتما فروشگاه سنگ سعادت رو به شما پیشنهاد می کنم .
آشنایی با سنگ سعادت

فروشگاه سنگ سعات به مدیریت آقای ابراهیمی یکی از مجربترین فروشندگان سنگ مزار در بهشت زهرا بود که به اقبال خوب من با ایشون آشنا شدم.

وحال قصد دارم تجربه شخصی خودم را با نحوه اشنایی و سفارش تا پایان کار که باعث رضایتمندی خودم و اطرافیانم شد و همچنین منو ترقیب به معرفی فروشگاه سنگ مزار سعادت  به شما کرد , را در اختیار دوستانی که قطعا به تازگی داغدار عزیزانتون هستید در مجله اینترنتی بزارم .

جستجوی سنگ

در وحله اول خوب ابتدا یه گردشی تو اینترنت و سایت دیوار داشتم و با انواع سنگ مزار و قیمتها تا حدودی اشنا شدم و به تعدادی هم زنگ زدم و حتی حضوری به مغازه های اطراف بهشت زهرا هم سری زدم ولی قانع نشدم به کسی سفارش دهم .

سنگ مزار

سنگ مزار

با مراجعه به مزار مادر بزرگم که به تازگی  بر اثر بیماری منحوس کرونا از دست داده بودم یکی از سنگ مزارهای اطرافش توجه من و پدرم رو به خودش جلب کرد , که به نظر زیبا و خوب کار شده بود.

 مثل روال همیشگی که شماره تماس فروشنده سنگ همیشه در کنار سنگ مزارها نوشته می شه رو برداشتم واقدام به تماس گرفتم.

 

بعد از سلام علیک رایج صدای اقای محترمی که بسیار مودبانه و با وقار صحبت می کرد , بصورت کامل در همون ابتدای صحبت نظر من رو به خودش جلب کرد و به قولی اعتماد بین خریدار و فروشنده با کلمات برقرار شد.

ایشون ابتدا با صبر و حوصله خاصی انواع سنگ قبر و مزایا و معایب هر کدوم را عنوان کرد و سنگ مزار پیشنهادی خودش را به من اعلام کرد.

و لی چیزی که من رو خیلی متعجب کرد اختلاف قیمتی بود که بین قیمتهای اعلامی و قیمتهای که از دیگر فروشندگان گرفته بودم که قیمت فاحشی حدود ۲ میلیون تا ۴ میلیون بود.

این اختلاف قیمت برام ایجاد شبه کرد که شاید سنگ مزار ی که ایشون استفاده می کنه به قولی فیک یا جنس بد نباشه.

به هر حال با یه دو و تا کردن با شک قیمتی که داشتم تصمیم به سفارش به ایشون گرفتم و سنگ مزار سفید نانو خارجی  را انتخاب و سفارش دادم .

طراحی سنگ 

در مرحله طراحی سنگ مزار هم من را در نوع طراحی متعجب کرد که بسیار زیبا طراحی را برای من ارسال کرد و من هیچ تغییری نتونستم تو نوع طراحیشون بدم چون به نظرم بی نقص اومد .

فقط در تغییر کلمات و چینش کلمات بر روی سنگ چندین بار تغییر دادم که اون هم بخاطر ابراز سلیقه اطرافیون بود و با حوصله بسیاری چندین بار اصلاح کردن .

به هر حال قرار به ساخت و نصب شد و با توجه استعلام زمانی که قبلا از دیگر همکاران ایشون داشتم بطور روال حدود یک هفته نیاز به زمان داشت تا سنگ  نصب شود و ایشون قول ۴ تا ۵ روز رو به من دادن .

در کمتر ۷۲ ساعت از ایشون عکس سنگ قبر نصب شده ای را برای من ارسال کردن که با کمال تعجب دیدم سنگ مزار مادر بزرگ خودم هست که نصب شده و با چه کیفیت و کمیتی !!!

با این حال تصمیم گرفتم سریع یه سری به بهشت زهرا بزنم و از نزدیک کیفیت سنگ نصب شده رو ببینم که همونطور بود که انتظار شو داشتم .

 

ادرس سایت سنگ مزارصداقت  sang-mazar.ir   هستش که می توانید نمونه کارهاشون رو هم ببینید

 

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سه =