سوهان باعث شد طعم پیروزی و موفقیت را بچشم

در یک کارگاه سوهان پزی مشغول به کار بودم و در همان مدت مشغول جمع آوری اطلاعت برای راه اندازی کسب و کار خود شدم و خوشبختانه توانستم با دانشی که به دست آوردم کسب و کار خود را راه اندازی کنم و به درآمد بالاتری برسم. در ادامه می خواهم شما را با محبوب ترین محصولاتم آشنا کنم.

سوهان ساعدی

امروزه در قم می توان تولیدکنندگان بسیاری در این زمینه یافت، جالب است که فرمول ساخت سوهان برای هر تولیدکننده متفاوت است. عوامل مختلفی در قیمت سوهان ساعدی نقش موثر دارند.

معمولا تولیدکنندگان قدیمی این محصولات و نحو ساخت آنرا از پدرانشان آموخته اند و به همین شکل نسل در نسل این نوع پخت میان خانواده های اصیل قمی دست به دست شده است.

اما در این میان امروزه برندهای جدیدی نیز پای به عرصه رقابت گذاشته اند که با کمک فرمولهای پخت قدیمی و علم روز در پخت شیرینی، توانسته اند محصولاتی با کیفیت بالا تولید کنند که نه تنها مورد پسند مردم ایران باشد، بلکه با دارا بودن تنوع بالا در طعم و رنگ نوعی محصول صادراتی بشمار رود.

برند ساعدی نیا که تجربه ای بیش از نیم قرن در عرصه تولید سوهان و انواع شیرینی دارد، توانسته به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات در کشور تبدیل شود.

سوهان عسلی

برای تهیه این سوهان عسلی می توانید آن را به صورت ساده یا به صورت مغزدار تهیه کنید قیمت سوهان عسلی بسیار مناسب است. اگر قصد دارید به صورت مغزدار آن را تهیه نمایید بهتر است که از آجیلهای مختلف استفاده کنید، آجیلهای مانند پسته، بادام، بادام هندی و کنجد بهترین گزینه برای تهیه یک سوهان عسلی خوشمزه و لذیذ است.

 برای این منظور باید حتماً مغز مورد نظر را مقداری تفت بدهید اگر آجیل استفاده می کنید یا کنجد بهتر است آن را قشنگ تمیز بشویید کثیفی و پوست آن را بگیرید خشک کرده و مجدداً آن را تفت دهید فقط مقداری که تغییر رنگ جزئی داشته باشد سپس یک پیمانه شکر را درون یک ماهیتابه بریزید و اجازه بدهید که با حرارت بسیار کم شکر شروع به ذوب شدن کند پس از اینکه کاملاً شکر ذوب شد و رنگ کاراملی به خود گرفت و کمی روغن یا کره اضافه کنید و هم بزنید.

سوهان قم

یکی از شیرینیهای خوش طعم و خوش مزه که چشیدن آنها انسان را به وجد می آورد و استفاده از آنها به عنوان تنقلات خوب مورد استفاده است که سوهان عسلی ساده این محصول خوش طعم شما را از خوردن آن غنی می کند قیمت سوهان قم بسیار مقرون به صرفه است و این موضوع می توان شما را در مرحله ایی قرار دهد که استفاده از آنها را برای کارمندان در شرکتهای مختلف یا در مدارس و انواع ادرات مورد علاقه کند.

چرا که استفاه مداوم از این نوع سوهانهای عسلی مصرف قند را در بین افراد مختلف کاسته و شرایطی را ایجاد می کند که کمترین میزان قند وارد بدن شود و در ازای آن مواد باکیفیت و غنی از هرگونه ایراد و مشکل وارد بدن انسان شود.

علاوه بر اینکه در منابع مختلف از سوهانهای عسلی اصفهان یاد و ذکر می کنند و آن را در درجه بندی محبوبیت خود قرار داده اند. از این رو خود سوهان لقمه ایی خواستگاه اصلی سوهانها شهر قم است و می توان آنها را در خانه ها درست کرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =