سیم افشان مشهد خراسان

سیم افشان مشهد خراسان

همان طور که گفتیم انواع سیم افشان وجود دارند که مدل دو رشته ی آن عمومیت استفاده ی بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد.

سیمهای افشان قدرت تحمل ولتاژ تا میزان ۷۵۰ ولت را دارا بوده و برای تابلوهای برق، تجهیزات الکتریکی، ماشین آلات، داکتهای زیرزمینی، اتاقهای خشک و کلید و پریز، تنها امکان استفاده از این نوع سیم امکان پذیر می باشد همچنین کارشناسان مجموعه آراد برندینگ با شناسایی و درج مقالات انواع سیم افشان مشهد به صورت مفصل و کامل در خصوص این محصولات توضیحات لازم را خدمت شما ارائه داده اند.

این سیمها در کنار انعطاف پذیری بالایی که دارند از دوام و ماندگاری بیشتری برخوردار بوده و همچنین در برخی از لوازم موسیقی از این سیم استفاده می شود، همچنین به علت انعطاف پذیری بالای این سیمها امکان قرار گیری آن، هم روی کار ممکن است و هم داخل کار که سیمهای مفتولی از این خاصیت مبرا می باشند.

جالب است بدانید که اختراع سیم و کابل و سیم مفتول آهنی به سال ۱۸۷۶ میلادی باز می گردد و علت آن انتقال نیروی برق با وسیله ای بود که امنیت را برای استفاده کننده از آن به همراه آورد، در سال ۱۸۹۸ این سیمها به عمومیت بیشتری رسید و مورد استفاده ی اکثر مهندسان برق قرار گرفت.

در ابتدا از لاستیک جهت عایق سازی سیم استفاده می شد که طی این سالها و با پیشرفت علم دانشمندان توانستند از مواد PVC جهت ساخت این عایقها استفاده نمایند.

سیم افشان مشهد

یکی از محصولاتی که در بیشتر وسایلهای برقی مورد استفاده قرار می گیرد، سیم مفتول و افشان است که در این سایت می توانید قیمت خرید و فروش این محصول را از طریق این سایت با مشاوران ارتباط و استعلام بگیرید.

سیم افشان هادی مسی که دارای روکش است که از رشته های به هم تابیده متشکل است.یکی از ویژگیهای این نوع سیم این است که کاملا منعطف پذیر است که در رنگهای متنوع و در سطح ۰.۵ میلی متر تولید می شود.

برای تولید سیم افشان مشهد از آلومینیوم هم استفاده می شود، اما در واقع کیفیت مسی را ندارد.دلایلی که سیمهای افشان از جنس آلومینیوم از مسی کیفیت کمتری دارد در این است که خوردگی بیشتر، هدایت جریان خیلی کم، انسباط خطی بالاتر و مقاومت الکتریکی بیشتر است.

برای خرید هر محصولی باید به مشخصات آن اهمیت داد، برای شناسایی اصولی سیم افشان باید طبق مقررات ملی ساختمان اقدام کردند.

اگر می خواهید برای روشنایی از سیم افشان استفاده کنید باید از نمره ۱.۵ استفاده کنید و برای مدارهای پریز و سیم باید از  نمره  ۲.۵ و برای وردی و خروجی واحد آپارتمان باید از نمره ۶ و همچنین برای سیم کشی کولر گازی باید از نمره های ۶ الی ۱۰ استفاده کنید.

برای سیم کشی ساختمان علاوه بر اینکه باید تجربه داشته باشید، باید از علمی کافی در مورد انواع سیمها و سیم افشان اطلاعاتی را بدانید.

سیم افشان خراسان

هر چقدر که تکنولوژی پیشرفت کند استفاده از سیم افشان و سیم مفتول آبکاری شده بیشتر خواهد شد به همین منظور فروش آن در برخی از شهرها مانند خراسان با افزایش روبرو خواهد بود، البته لازم به ذکر است همه شهرهای درون کشور از این مدل محصول استفاده خواهند کرد اما سه تا شهر مهم که از فروش بسیار زیادی برخوردار است همین سه تا شهر می باشد که به دلیل استقبال زیاد مردم این شهرها از این نوع کالا مجموعه ما تصمیم گرفت تا در این سه شهر فروشگاه های تحت نظر خود را تاسیس نماید که تا به امروز در این راه موفق ظاهر شده است.

بهتر است بدانید امروزه به دلیل استفاده زیاد از سیم افشان خراسان اکثر شرکتها شروع به تولید این نوع کالا کرده اند از همین رو این فرصت برای افراد سودجو به وجود آمده است تا محصولات بی کیفیت خود را وارد بازار کنند و با قیمت بسیار پایینی آن را به فروش برسانند.

برخی از افراد جامعه با گذشت چند سال و رواج شدن این نوع کالا در بین اکثر افراد درون کشور هنوز درباره این مدل از محصول هیچگونه اطلاعات خاصی ندارند به همین دلیل اکثر اوقات برای کارهای خود از سیمهای معمولی استفاده خواهند کرد که در مدت زمان کوتاهی آن دسته از سیمها ازبین خواهد رفت و باید دوباره به دنبال سیمهای جدید بگردند.

بهتر است بدانید سیمهای افشان دارای رشته های زیادی می باشد که این رشته ها به صورت متعدد در بغل یا همان کنار هم وجود دارد و لازم به ذکر است هر کدام از آن رشته ها خود دارای کاربرد بسیار خوبی نیز می باشد به همین منظور توصیه می شود به هیچکدام از آن رشته ها آسیبی وارد نشود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 18 =