شاه کلید موفقیت من استفاده از اینترنت بود

اگر می‌خواهید در زندگی و کار موفق باشید، باید خود را در چارچوبی هدفمند قرار  بدهید. مسیری که پر از انحراف و دست‌انداز است، شما را سردرگم می‌کند و اگر نهایتا هم به جایی برسید، با وجود سرگشتگی‌هایی که پشت سر گذاشته‌اید، انرژی کافی برای شادمانیِ رسیدن به هدف را نخواهید داشت.

حنا گیاهی

ارتفاع درختچه ی حنا گیاهی ۲ الی ۲ و نیم متر و دارای چوب سخت و محکمی می باشد که به دلیل خواص بسیار زیاد آن به گیاه هزار و یک خواص نیز نامیده می شود.

حنا برای رشد موهای سر بسیار مفید است و بیشترین مصرف آن نیز در میان عموم مردم برای افزایش رشد مو ها بوده و هم چنین تاثیر گذاری بسیار سریعی دارد.

از ترکیب حنا با سایر مواد دیگری چون وسمه، انواع روغن ها مانند روغن زیتون، قهوه، برگ درخت زیتون و غیره برای ساخت انواع رنگ های گیاهی موی سر در منزل استفاده می شود.

حنا هندی سیاه

کسانی که به تتو علاقه مند هستند اما به هر دلیلی نمی توانند روی دست یا تن خود تتو بزنند به راحتی می توانند با زدن حنا هندی سیاه در هر بخشی از دست یا تن همان طرح های تتو را ایجاد نمایند.

حنا هندی سیاه کمک می کند تا طرح هایی که می زنید بسیار تمیز و مرتب تر از گذشته باشند. برای تشخیص اصالت حنا هندی سیاه باید به رنگ و بوی محصول توجه کرد.

حنا هندی سنتی

حنا هندی سنتی برای مو علاوه بر رنگ کردن مو، آن ها را سالم و درخشان تر می کند.

برگ های درخت حنا سرشار از آنتی اکسیدان ها و پروتئین هایی هستند که سلامت مو را تقویت می کنند.

فواید حنا برای پوست سر و مو غیرقابل انکار است. برخی از فواید پودر حنا طبیعی عبارتند از: تقویت ریشه مو در نتیجه کاهش ریزش مو، محافظت از مو در برابر آسیب و ایجاد یک پوشش روی آن ، تقویت رشد مو، درمان شوره سر، جلوگیری از نازک شدن مو.

 برای افزایش رنگ حنا می توانید قهوه سیاه دم کرده یا چای سیاه و یا زنجبیل به آن اضافه کنید.

حنا بسته به رنگ پایه موهای شما سایه های مختلفی می دهد. از خواص درمانی حنا می توان به تسکین التهاب، سوختگی و اگزما اشاره کرد.

اگر موهای شما خاکستری یا سفید است، رنگ موی حنا باعث رنگ قرمز مایل به نارنجی می شود.

اگر از قبل موهای سنتی یا قهوه ای تیره دارید، سایه کمی متفاوت می دهد اما تفاوت چندانی ایجاد نمی کند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =