شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید اعلام شد! + جدول آذر 1402

شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید اعلام شد! + جدول آذر ۱۴۰۲

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

شرکت خودروسازی سایپا در یک اقدام دور از انتظار، شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید را اعلام کرد. این وانت برای سال‌ها تنها با رنگ آبی به تولید می‌رسید و عرضه آن با رنگ سفید، برای مشتریان عجیب خواهد بود. البته باید خاطرنشان کرد که سایپا برای مشتریان آفریقایی، نیسان وانت را با رنگ طلایی تولید کرده بود. این خودروساز طی دهه ۱۳۶۰ و ۱۳۷۰ نیز تنوع رنگی بیشتری را برای این وانت در نظر گرفته بود. با این حال مدت‌ها است که اکثر نسخه‌های نیسان حاضر در جاده‌های ایران، آبی‌رنگ هستند.

همچنین بخوانید: شرایط فروش وانت نیسان ویژه آذر ۱۴۰۲ اعلام شد + جدول

شرایط فروش وانت زامیاد سفید‌رنگ از نوع عرضه قطعی با موعد تحویل فوری است. قیمت این وانت در شرایط فروش سایپا، ۵۵۳ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان اعلام شده است. خودروها نیز طی ۴۵ روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد. نسخه ارائه‌شده از وانت زامیاد در این شرایط فروش، نیسان دوگانه سوز آپشنال SV است.

شرایط فروش وانت زامیاد سفیدرنگ از ساعت ۱۱ روز سه‌شنبه هفتم آذرماه ۱۴۰۲ آغاز شده است و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. مشتریان برای ثبت سفارش این وانت، می‌توانند به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا مراجعه نمایند.

شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید در آذرماه ۱۴۰۲:

خودرو قیمت رنگ موعد تحویل
نیسان دوگانه سوز آپشنال SV ۵۵۳,۶۲۰,۰۰۰ تومان سفید ۴۵ روز کاری

وانت نیسان از دیرپاترین خودروها در تاریخ صنعت خودروسازی ایران است که از پنج دهه پیش تاکنون به تولید می‌رسد. تولید این وانت از دهه ۱۳۸۰ به‌صورت کامل در اختیار زامیاد، زیرمجموعه کار و تجاری سایپا قرار دارد. از این رو وانت نیسان درحال‌حاضر، وانت زامیاد نام گرفته است. این خودرو در قالب نسخه‌های تک‌سوز، دوگانه‌سوز و دیزلی به تولید می‌رسد. نسخه دوگانه‌سوز این وانت طرفداران بیشتری در بازار دارد. قیمت نیسان دوگانه سوز آپشنال در بازار آزاد، ۵۸۴ میلیون تومان است.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =