لوگوی دیجیاتو

شیائومی از نمایشگر هوشمند «اسمارت هوم دیسپلی ۶» رونمایی کرد

به گزارش مجله اینترنتی توزلو به نقل از دیجیاتو

شیائومی یک محصول جدید را برای بازار چین معرفی کرده که یک نمایشگر هوشمند به نام «اسمارت هوم دیسپلی ۶» (Smart Home Display 6) است. این محصول از دوربین و همچنین سیستم MIUI Home بهره می‌برد.

این محصول دارای یک نمایشگر ۶ اینچی در بخش جلویی است و طراحی یکپارچه آن موجب شده تا پنل نمایشگر بالای بلندگو قرار بگیرد. همچنین کلید کناری این محصول اجازه می‌دهد تا کاربران با خاموش کردن میکروفون، حریم خصوصی مورد نظر خود را ایجاد کنند.

مشخصات نمایشگر هوشمند شیائومی

گفتنی است که خاموش کردن میکروفون حتی ویژگی دستیار صوتی XiaoAi موجود در لوازم خانگی هوشمند شیائومی را هم غیرفعال خواهد کرد. بخش جلویی این محصول همچنین مجهز به یک دوربین ۲ مگاپیکسلی است که در زمینه مواردی مانند نظارت از راه دور و تماس‌های تصویری کاربرد دارد.

دوربین این محصول جدید شیائومی نیز برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر، مجهز به یک پوشش کشویی است که در صورت بسته بودن، دید و عملکرد دوربین را مسدود می‌کند.

این محصول در بخش پشتی خود نیز مجهز به پایه‌‌ای قابل تنظیم است تا قرارگیری آن روی سطوح مختلف امکان‌پذیر باشد.

از میان سایر ویژگی‌های این محصول می‌توان به مواردی چون پشتیبانی از سامانه MIUI Home، قفل کودک و XiaoAi اشاره کرد. از سوی دیگر همچنین می‌توان نمایشگر مذکور را به عنوان یک هاب کنترل مرکزی برای لوازم خانگی هوشمند مورد استفاده قرار داد.

علاوه بر موارد مذکور، محصول جدید شیائومی قادر به همکاری با Smart Home Display 10 جهت کنترل جداگانه وسایل خانگی هوشمند است.

در پایان لازم به ذکر است که فعلا اطلاعاتی از عرضه جهانی اسمارت هوم دیسپلی ۶ در دست نیست اما پیش‌خرید آن هم اکنون با برچسب قیمت ۵۲ دلار در بازار چین امکان‌پذیر است.

<دیجیاتو / منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + هفت =