شیلنگ آب پلاستیکی

شیلنگ آب پلاستیکی ایران یاسا

برخی از افراد در تلفظ کلمه شیلنگ گاهی شلنگ نیز می گویند اما در لغت نامه استاد دهخدا این کلمه به عنوان برداشتن گام های بلند معنی شده است.

اما نام این محصول ریشه ای آلمانی دارد و تلفظ هر دو شکل آن یعنی شیلنگ یا شلنگ درست است در تعریف این لغت در زبان آلمانی این گونه آمده است که این محصول لوله ای جنسی لاستیکی و یا پلاستیکی دارد و برای جا به جایی مایعاتی نظیر آب از یک ظرف به ظرف دیگر و آب پاشی محل های مختلف استفاده می شود.

از دیگر تعاریف شیلنگ و یا شلنگ می توان گفت که این محصول توخالی است و به راحتی قابلیت انعطاف پذیری دارد و برای جا به جایی مواد مایع از آن استفاده می شود که نمونه های بسیار متنوع و گسترده ای از آن در حال حاضر تولیدی می شود که شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت آراد برندینگ آنها را مشاهده و بررسی نمایید.

ممکن است در برخی موارد بشنوید که برخی افراد به شیلنگ لوله نیز بگویند اما شایان ذکر است که گفتن این کلمه نادرست است زیرا لوله ها محصولاتی استوانه ای شکل هستند که به هیچ وجه قابلیت انعطاف پذیری ندارند اما شیلنگ ها دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند و دو سر آن ها دارای خروجی می باشد.

برای طراحی شیلنگ ها موارد مصرف آن ها نیز در نظر گرفته می شود و نسبت به کاربردهایی که دارند در انواع و جنس های بسیار متنوع تهیه و تولید می شوند.

شیلنگ آب پلاستیکی

این نوع از شیلنگ ها در اکثر موارد از جنس پلاستیک بسیار مرغوب هستند و دارای مقاومت و استحکام خوبی هستند از همین رو در مقابل فشار شدید آب و عوار خرچی که می توانند به آن ها آسیب برسانند به راحتی مقاومت می کنند.

برای این که یک شیلنگ آب پلاستیکی تولید شود در اکثر مواقع از تمام استاندارهای تولید شیلنگ استفاده نمی شود زیرا برخی از این استانداردها تنها در تولید شیلنگ هایی با کاربردهای متفاوت استفاده می شود و در تولید این نوع شیلنگ ها تنها مقاومت و انعطاف پذیری بسیار بالا کافی می باشد.

شما می توانید این شیلنگ ها را در هر اندازه ای که میخواهید تهیه کنید و هیچ نوع محدودیتی در رابطه با اندازه و یا متراژ این شیلنگ ها نخواهید داشت.

از مواردی که می تواند در آسیب رسیدن به این نوع شیلنگ ها موثر باشد شرایط آب و هوایی منطقه مورد نظر است باید دقت داشته باشید که حتما از شیلنگ های از جنس لاستیکی استفاده کنید زیرا این نوع از شلنگ ها به راحتی زیر آفتاب سوزان فصل های گرما نرم و یا چسبناک نمی شوند و به هیچ عنوان حالت خود را از دست نمی دهند اما شیلنگ های آبی که از پی وی سی هستند در فصول سرد سال یخ می زنند و سفت می شوند و اجازه نمی دهند شما از آن ها به درستی استفاده کنید.

شیلنگ آب ایران یاسا

این نمونه ها مشخصاتی یکسان مانند سایز و ظاهر و طول و اندازه با شیلنگ های ایران یاسا دارد و در مقایسه با شیلنگ های اصل ایران یاسا از قیمت پایین تری برخوردار است و به همین دلیل متقاضی خرید آن زیاد است.

این شیلنگ ها با رنگ های متنوع و جذابی مانند سبز و آبی و قرمز و مشکی و … به بازار روانه می شوند.

بعضی شرکت ها هم برای اینکه با شیلنگ آب ایران یاسا رقابت کنند محصولات و تایر هایی مشابه آن می سازند و با طرح یاسا روانه بازار می کنند ولی باید توجه داشت که این شیلنگ ها کیفیت شیلنگ اصلی را ندارد و حتی می تواند نام ایران یاسا را خدشه دار کند پس حتما در هنگام خرید توجه داشته باشید که از چه مرکز خریدی تهیه می نمایید.

به یک لوله باریک و تو خالی که برای انتقال آب و گاز و هوا از محلی به محل دیگر استفاده می شود شیلنگ می گویند که یکی از برندهای معروف سازنده آن ایران سایا است.

شلنگ ها انواع متفاوتی دارند که توسط برند های زیادی در ایران و خارج و در سایز ها و اندازه های متفاوتی تولید می شود.

شرکت ایران سایا با سابقه ۵۰ ساله در زمینه تولید تایر و لاستیک موتور سیکلت، دوچرخه، اسکوتر و شلنگ آب و گاز فعالیت می کند و دارای تعداد زیادی دستگاه به روز و پرسنل مجرب است.

کیفیت محصولات این شرکت باعث شده که به موفقیت در قاره های بزرگ جهان اعم از اروپا، آسیا و آفریقا دست یابد و به صادرات محصولات خود به کشور های ترکیه و کویت و هند و … بپردازد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =