صاحبِ گوی ثروت در میدان زندگی‌ام شدم

اگر نتوانید بینش صحیح و قدرتمند در مورد پول و ثروت داشته باشید هرگز نمی‌توانید پول زیادی را در کار خود کسب کنید. من با کار در حوزه انواع پودر گوشت توانستم کار خود را گسترش دهم و در این حوزه به یک فرد ثروتمند تبدیل شوم.

پودر گوشت شیراز

از ویژگی های پودر گوشت شیراز این است که، سرشار از کلسیم، فسفر می باشد و همچنین انرژی که در این پودر می باشد بالا است.

به طوری که پودر یا آرد گوشت مرغوب و درجه یک در صورت آنالیز آزمایشگاهی باید در حدود ۵۵ درصد پروتئین داشته باشد و در صورتی که مقدار پروتئین در حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد باشد به آن پودر گوشت استخوان دار گفته می شود که طبیعتا ارزان تر از پودر گوشت خالص می باشد.

به جز خرید پودر گوشت استخوان دار راههای دیگری نیز برای خرید آرد گوشت ارزان وجود دارد برای مثال چنانچه به پرورش مرغان تخمگذار می پردازید می توانید خرید پودر جوجه را نیز که نوعی پودر گوشت است امتحان کنید.

این پودر با داشتن مقادیر بالای کلسیم از نظر ارزش غذایی با پودر ماهی هم ارز است به طوری که می تواند کیفیت تخمها را بهبود ببخشد همچنین پودر خون و پودر استخوان از دیگر محصولاتی هستند که به نوعی زیر شاخه پودر گوشت محسوب می شوند و با قیمت مناسبی که دارند می توانند پاسخگوی نیاز اقشار مختلف اقتصادی باشند.

پودر گوشت مشهد

شرکت های زیادی به تولید پودر گوشت مشهد مشغول می باشند این محصول می تواند به خوبی انرژی مورد نیاز بدن حیوان شما را تامین کند.

یکی دیگر از غذاهای دام پودر گوشت مشهد می باشد که خواص زیادی برای دام ها دارد که بعد از پودر ماهی با اطمینان کامل می توانیم بگوییم که پودر گوشت مشهد بهترین غذا برای دام می باشد.

پودر گوشت ماهی

صادرات پودر گوشت ماهی در ایران به کشور های دیگر صورت می گیرد.

در ایران عمده تولیدکنندگان پودر گوشت ماهی شهر های جنوبی کشور هستند.

این محصول به دلیل خاص بودن، مشتری های خاص خود مانند دامداران را دارد.

در واقع تقاضای این محصول از تولیدات آن بیشتر است بنابراین این صنعت برای پیشرفت تا اشباع شدن مسیر زیادی در پیش دارد.

پودر ماهی به خاطر قیمت بسیار مناسبی که دارد همواره مورد توجه دامداران قرار می گیرد و آن را در برنامه غذایی دامهای خود به کار می برند.

همچنین می توانید این پودر را برای پرندگان نیز استفاده نمایید که موجب تخم گذاری بیشتر آنها می شود.

پودر گوشت ماهی از جمله فراورده ای می باشد که می توانید آن را استفاده نمایید و به خاطر قیمت خوبی که دارد همواره مورد توجه قرار می گیرد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =