عادتهای ثروتساز من باعث ترقی و رشد من شدند

شما عادتهای مختلفی دارید. شما می توانید عادت هایی را که موفقیتتان را تضمین می کند در خود پرورش دهید. به این صورت که تا هنگامی که رفتار مورد نظر به صورت اتوماتیک و غیر ارادی انجام نشوند تمرین و تکرار آگاهانه و مدام آنرا ادامه دهید. من با ورود به دنیای تجارت به این درک رسیدم و توانستم سود سرشاری را عاید خود و اطرافیانم کنم. در ادامه دوست دارم شما را با محصولاتم بیشتر آشنا کنم.

پسته خندان ایرانی

می توان گفت در سال گذشته تولید پسته خندان ایرانی در کشور در حدود ۱۵۰  هزار تن برآورد شده بود که از این میزان بیش از ۱۳۰  هزار تن آن به خارج از کشور صادر شده است.

 این آمار نشان می دهد که بخش عمده ای از تولید این محصول در کشور همان طور که ذکر شد در بازارهای منطقه ای و بین المللی عرضه میشود و سهم خانوارهای ایرانی در حدود ۱۰  تا ۲۰ درصد تولید این محصول در داخل است.

این میزان عددی بین  ۱۰ تا۲۰  هزار تن است که با توجه به جمعیت کشور نشان از مصرف سرانه کمتر از پانصد گرم پسته خندان ایرانی به ازای هر ایرانی است.

لازم است مصرف پسته خندان ایرانی به طور معمول به صورت خام یا بو داده به همراه سایر مغزیجات در رژیم غذایی صورت میپذیرد.

صادرات پسته خندان کرمان

پسته صادراتی یک درخت کوچک است که از منطقۀ خاورمیانه و اسیای مرکزی اغاز می شود، این گیاه در کشورهایی مانند ایران، سوریه، ترکمنستان و غرب افغانستان کاشته می شود.

صادرات پسته خندان کرمان از مهمترین مقولات در عرصه ارز کشور است.

پسته درختی کوچک است، این گیاه میوه ای خوراکی و بسیار حساس تولید می کند پسته یک واژه فارسی است که از لاتین به زبانهای اروپایی وارد شده است، تولید پسته خندان کرمان در سال ۲۰۰۹ برابر با ۹۸۷/۵۷۴ تن بوده که ایران را به سرامد جهان تبدیل کرده است و صادرات پسته خندان کرمان از اهیمت ویژه ای برخوردار است.

پس از ایران، امریکا با تولید ۲۷۲ هزار تن و تولید ۹۵ هزار تن در چین در مقام دوم قرار گرفت، بیشترین تولید پسته در ایران در رفسنجان، سیرجان، دامغان، نی ریز، مرعوت، بابک، روار، زرند و نایشهر است.

شرکت پسته خندان کرمان

در بازارهای جهانی مغز پسته اعلا بسیار پرطرفدار است و نوع درجه یک و صادراتی آن، دارای بازار خرید گسترده ای در میان انواع خشکبار می باشد، علاوه بر مصرف آنها در آجیل، کاربردهای این مغزهای سبز خوش رنگ در تهیه و تزئین کیک، شیرینی و بستنی بسیار فراوان و وسیع است.

امروزه شرکت پسته خندان کرمان اقدام به عرضه این محصولات بی نظیر کرده است بیشترین میزان تولید پسته در ارقام مختلف در کشورهای واقع در مرکز آسیا از جمله ایران و افغانستان می باشد، زیرا در این مناطق درختان پسته رشد بسیار خوبی دارند و تعداد آنها بسیار بالا است.

.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =