عاملی که شکست من را به پول تبدیل کرد

مهمترین عاملی که می تواند انسان را به هدفش نزدیک کند برنامه ریزی می باشد و این عاملی بود که من با انجام دادنش توانستم به ثروت برسم و به این نکته پی بردم که اگر در هر کاری برنامه ریزی باشد خیلی زودتر از موعد به موفقیت نزدیک می شوید. من با برنامه ریزی دقیق وارد حوزه تجارت شدم و توانستم با صادرات انار به درآمد بالایی دست پیدا کنم.

انار محمودآباد فیروزکوه

یکی از انارهای معروف انار محمودآباد فیروزکوه است که با کیفیت بالایی تولید می گردد و محصولی صادراتی است که طعم فوق العاده ای دارد.

کیفیت بالای انار محمودآباد فیروزکوه بی نظیر است و محصولی طبیعی و اعلا می باشد که به بهترین صورت تولید می گردد و دارای ارزش غذایی بالایی است.

این نوع انار به عنوان یک انار ناب مطرح است که در محمود آباد منطقه ای ای تهران به بهترین شکل تولید می گردد و محصولی آبدار است.

این محصول اعلا علاوه بر این که طعمی عالی دارد به دلیل ارگانیک بودن دارای ارزش غذایی بالایی است.

به عنوان یک اعلا حتی به کشورهای مختلف نیز صادر می گردد و از نظر مرغوبیت به عنوان اناری درجه یک مطرح است.

انار میدان تره بار

در بین انواع مختلف میوه ها، قیمت انار میدان تره بار از مناسب ترین نرخ ها برای این میوه پاییزه است و در بسته بندی مخصوص قابل تهیه می باشد.

از بهترین میوه های انار موجود در کشور انار میدان تره بار است که به جهات مختلف محصولی بسیار مناسب برای استفاده و صادرات است.

این انار از کیفیت بسته بندی فوق العاده برخوردار است و از بهترین رقم انار نیز برای ارائه آن در میدان تره بار استفاده شده است.

این محصول از یک دستی بسیار زیادی از نظر اندازه برخوردار است و رنگ پوست خارجی آنها نیز بسیار عالی است و این بر جذابیت بازاری این میوه بسیار خوشمزه و آبدار می افزاید.

انار صادراتی ساوه

انار صادراتی ساوه یکی از معروف ترین محصولات کشاورزی در ایران می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و می توان آن را به سادگی تامین و تهیه کرد.

یکی از میوه های بهشتی که در مورد آن حدیث های زیادی وجود دارد، انار است.

امام صادق علیه السلام: میوه ها ۱۲۰ نوع می باشند که مهمترین و بالاترین آنان انار است.

مرکز کاشت و برداشت انار در ایران را می توان شهرستان ساوه دانست که شرایط آب و هوایی فوق العاده ای دارد.

انار در زبان انگلیسی به صورت Pomegranate بیان می شود و نام علمی آن Punica granatum می باشد.

انار به سه حالت ترش، ملس و شیرین تولید می شود که زمان برداشت آن از ابتدای پاییز خواهد بود.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نه =