عایق مثل محافظ اموالم در برابر فقر و تنگ دستی است

تولید و عرضه انواع عایق برایم چنان سود و درآمدی داشت که در واقع فعالیت در خصوص این محصول مانند یک عایق محافظ برای اموال و سرمایه ام بود، شما نیز می توانید برای آشنایی بیشتر با این محصول و همچنین استفاده از تجربیات بنده در این حوزه به مطالعه ادامه این مقاله بپردازید.

عایق صوتی خودرو

عایق صوتی خودرو و انواع آن در مدل های با کیفیت و قیمت ویژه در سایت ما به فروش می رسد. عایقهای صوتی چه نوع محصولاتی اند؟ عایقهایی در مدلهای موجدار صوتی الاستومریک در فروشگاه ما برای سفارش موجود اند. برای بررسی بیشتر ویژگیهای این محصولات ادامه این مطلب را بخوانید. عایق صوتی الاستومری معقوله عایقکاری صنعتی یا سنتی همیشه با تدابیر زیادی همراه بوده است.

زمانی که صحبت از عایق کاری می شود، ایجاد سدی در برابر خوردگی، رطوبت یا ضربه به ذهن هر کسی خطور می کند. اما شرایط که در آن رطوبت یا حرارت نیاز به عایق کاری داشته باشد تنها دلیل عایق بندی نیستند.

عایق پلیمری

استفاده از عایق پلیمری باعث صرفه جویی در هزینه های گرمایشی و سرمایشی می‌شود و تا حد امکان این هزینه‌ها را کاهش میدهد.

عایق کاری حرارتی در ساختمان ها باعث می شود تا از اتلاف و هدر رفتن گرما جلوگیری شود و در فصل زمستان محیط داخل ساختمان گرم بماند.

همچنین فضای داخل ساختمان در فصل تابستان خنک می ماند زیرا از خارج شدن هوای سرد و خنک به بیرون جلوگیری میکند و در نتیجه موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و کمک شایانی به محیط زیست می کند.

همانطور که میدانید صرفه جویی در انرژی و حفظ منابع آن برای استفاده آیندگان لازم و ضروری است و تمام افراد باید به این نکات را رعایت کنند.

عایق های رطوبتی پلیمری نوع دیگری از عایق ها هستند که در استخر، بام خانه‌ ها، سرویس های بهداشتی سطوح فلزی و سیمانی استفاده می‌ شوند و جهت پوشش دادن کاربرد دارند.

عایق حرارتی نسوز

اگر به عنوان خریدار دنبال پر کاربرد ترین عایق حرارتی نسوز در کشور ایران هستید، عایق فایبر گلاس پیشنهاد می شود.

به دلیل اینکه هم برای مصارف خانگی استفاده می شود، هم در مصارف صنعتی قابلیت استفاده را دارا می باشد.

عایق فایبر گلاس برای جلوگیری از پوسیدگی و انتقال حرارت به کار می رود.

اگر بخواهیم عایقی را معرفی کنیم که در برابر شعله آتش از پایداری بالایی برخوردار باشد، عایق پشم شیشه مورد مناسبی می باشد.

عایق فایبر گلاس با آنکه عمر زیادی را ندارد اما از بازار پر فروشی برخوردار می باشد و روز به روز بر فروشش افزوده می شوند.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =